Pension Rieger

Radošov 122, Kyselka
Kapacita: 16 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denRodinný pension Rieger je klidné místo pro vaši rekreaci a základna pro výlety do okolí. Ale rovněž je vhodný pro ubytování pro služební a pracovní pobyty v okolí Karlových Varů.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Rieger se nalézá v klidné vesnici Radošov na řece Ohři vzdálené asi 10 km od Karlových Varů a Ostrova nad Ohří. Díky své poloze, přímo v podhůří Krušných hor, je dobrým východiskem při putování za krásami místního kraje, ať už v zimě nebo v létě. Blízká vzdálenost Karlových Varů vybízí rovněž k návštěvě těchto lázní a dalších resortů karlovarského kraje : Františkových Lázní, Mariánských Lázní.

Vybavení objektu

Mimo ubytovací pokoje má pension společenskou místností s krbem, plně vybavenou velkou kuchyň, TV na každém pokoji, každý pokoj má vlastní WC a koupelnu, připojení na internet, velkou zahradu se zahradním sezením, k dispozici jsou kola.

Pokoje

1. Apartmán s kuchyňkou 4 lůžkový 2x 2. Apartmán s kuchyňkou 2 lůžkový 1x 3. Pokoj 2 lůžkový 1x 4. Pokoj 3 lůžkový 1x

Služby

TV na každém pokoji. Připojení na internet WIFI. Zdarma půjčení kol, bedminton, pingponk. K dispozici je Vám také velká zahrada s posezením a venkovním grilem.

Parkování

Váš vůz můžete bezpečně zanechat na vlastním parkovišti a v penzionu je také možné bezpečně uschovat Vaše lyže či kola.

Stravování

Pro stravování a nákupy je Vám v obci k dispozici obchod a 2 restaurační zařízení. Další možnosti kde se příjemně najíst jsou v okolních obcích a samozřejmě v nedalekých Karlových Varech či Ostrově.

Letní aktivity

Dřevěný most v Radošově - Přímo v obci Radošov můžete navštívit nově zrekonstruovaný dřevěný most, který pochází z dob Karla IV. a byl součástí solné stezky. Rozhledna Bučina - Asi 3 km od pensionu se nachází opravená rozhledna Bučina, odkud je možné prohlédnout si klikatou linii řeky Ohře a okolní vesnice. Skalky skřítků - Unikátní skalní útvar na hranici vojenského újezdu Hradiště je tvořený vyvřelinami bazaltu. Vzniklé tunely jsou až 1,5 m široké a až 5 m dlouhé. Zámek Bečov a relikviář sv. Maura - Relikviář sv. Maura byl dramaticky znovuobjeven a zrekonstruován. Vyroben byl ve 13. stol. pro ostatky sv. Jana Křtitele, sv. Maura a sv. Timoteje. Dřevěné jádro je pokryto bohatou zlatnickou výzdobou. Cyklistický okruh po lesích kolem Karlových Varů - jedna z cyklotras, kterou připravil Karlovarský kraj vás provede po všech zajímavých místech kolem Karlových Varů včetně rozhledny "Diana" nebo "Jeleního skoku". Více info. Další cyklotrasy v okolí si můžete prohlédnout na serveru značených cyklostezek na hřebenech Krušných hor - Krušné hory už dávno nejsou jen holé vršky od zničených lesů, a proto si určitě nenechte ujít úžasnou projížďku v této oblasti. Nabídka cyklostezek a sjízdných cest je bohatá. Zřícenina hradu Andělská hora Na kole pohodlně dostupná asi 10 km vzdálená dominanta okolí. Místo, kde se natáčel legendární film Balada pro banditu s Miroslavem Donutilem a Ivou Bitovou vám možná učaruje svou až téměř anglickou tajuplností. A když už to budete, můžete se rozjet klidně dál na některou z karlovarských rozhleden s výhledem na město a řeku. Královská mincovna Jáchymov - Při horším počasí určitě stojí za návštěvu muzeum se sbírkou mincí spojených s těžbou stříbra v této oblasti. Tolar zde ražený dal jméno i americkému Dolaru. Expozici doplňuje mineralogická sbírka a vykopávky s oblasti krušnohoří. Klášterní areál Ostrov- historická část města Ostrov. Nově zrekonstruované sakrální památky vám poskytnou ucelený pohled na historii tohoto zajímavého města. Letní koupaliště Ostrov- klasické letní koupání s tobogánem.

Zimní aktivity

Z penzionu jsou snadno dosažitelná lyžařská střediska Krušných hor. Boží Dar, Klínovec, Pernink, Fichtelberg. Tato část Krušných hor se vyznačuje velmi dobrými podmínkami pro běžkové lyžování (cca 200km lyžařských stop). Pro sjezdové lyžování je k dispozici několik areálů. Nejmodernější je na Klínovci.

Celoroční aktivity

Celoroční koupání si můžete užít v nově otevřeném bazénu Agricola v Jáchymově - cca 10km. Nebo na několika místech v Karlových Varech (krytý bazén u zimního stadionu, otevřený termální bazén u hotelu Thermál, krytý bazén v Alžbětiných lázních. Komfortní vodní radovánky si užijete v Marienbergu, nedaleko za hranicí Boží Dar – Johanngeorgenstadt. Vodní svět plný atrakcí – umělé vlnobití, venkovní bazén se slanou vodou, vířivky, tobogán, jízda na duších, sauna, plavecký bazén atd.

Celoroční ceny

1 den….….….….…. 350,– Kč/osoba/noc
2 a více dní….….…. 300,– Kč/osoba/noc
dlouhodobé pobyty 200,- Kč/osoba/noc

Ceny stravování

snídaně 60,– Kč

Slevy

individuální slevy při delších a pracovních pobytech

Doplňující informace o ubytování a cenách

lázeňský poplatek 10 Kč za dospělou osobu na den
příplatek při ubytování samostatné osoby na pokoji 100 Kč


Kontakt Pension Rieger Pension Rieger levné ubytování Kyselka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti