Villa Magdalena

Pirknerovo náměstí 201, Kutná Hora
Kapacita: 20 osob
Cena: 1290 - 3290 KčVillu Magdalena naleznete v historickém centru Kutné Hory na malebném Pirknerově náměstí. Téměř 300 let starý objekt jsme v roce 2017 kompletně zrekonstruovali a dnes Vám nabízíme jedinečné ubytování kombinující moderní pohodlí prostorných apartmánů s historickým šarmem kulturní památky – bývalých městských lázní.

Umístění a dostupnost objektu

Villa Magdalena se nachází v centru Kutné Hory. Pěšky se bez potíží dostanete ke všem zajímavým kutnohorským památkám i stanicím autobusu a vlaku. Villa je pohodlně dostupná rovněž pro automobily.

Vybavení objektu

Všechny naše apartmány jsou nekuřácké a jsou vybaveny satelitní televizí s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi internetem, vlastní koupelnou s fénem a kuchyňským koutem s indukční varnou deskou, troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je sprchový gel, ručníky a ložní prádlo, k dispozici je i rozpustná káva nebo čaj. A abychom Vám zajistili co nejpříjemnější pobyt, jsou všechny apartmány nekuřácké a není možné zde ubytovat domácí mazlíčky.

Pokoje

Ve Ville Magdalena se můžete ubytovat v jednom ze čtyř apartmánů nadstandardní velikosti. Apartmán se dvěma ložnicemi a Apartmán s terasou jsou přístupné z hlavního vchodu z Pirknerova náměstí a nabízejí vše potřebné až pro 6 osob. Apartmán s výhledem do zahrady a Apartmán s balkonem jsou určeny až pro 4 osoby a mají vlastní vchod ze zahrady vily. Všechny apartmány mají nadstandardní velikost a jsou vybaveny satelitní televizí, bezplatným Wi-Fi internetem, vlastní koupelnou a kuchyňským koutem.

Celoroční aktivity

Díky poloze Villy Magdalena v historickém centru Kutné Hory, města nazývaného Monte Carlo středověku, máte v dosahu prakticky vše. V historickém jádru města, zapsaném na seznamu Světového dědictví UNESCO, naleznete mimo jiné chrám sv. Barbory nebo Vlašský dvůr. Podnikat můžete také pěší či cyklistické výlety do okolí města. S dalšími možnostmi, třeba kde se dobře najíst nebo pobavit, Vám samozřejmě rádi poradíme přímo na místě.

Letní sezóna

1590 Kč

Zimní sezóna

1290 Kč

Mimo sezónu

1490 Kč


Kontakt Villa Magdalena Villa Magdalena levné ubytování Kutná Hora kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti