Barbora Restaurant a Penzion

Kremnická 909, Kutná Hora
Kapacita: 20 s možností přistýlky osob
KcPenzion a restauraci Barbora naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.

Umístění a dostupnost objektu

Poloha penzionu a restaurace Barbora umožňuje hostům vnímat nezapomenutelnou atmosféru s jedinečným výhledem na chrám sv. Barbory.

Vybavení objektu

Kromě prostor restaurace a terasy se zahrádkou je možné využít i oddělený salonek, který je vybaven audiovizuální technikou a bezplatným WiFi připojením. Svou velikostí – kapacita salonku je cca 50 míst - a vybavením je ideální k pořádání firemních školení, meetingů, seminářů, svateb atp. . Prostory Penzionu Barbora umožňují i bezbariérový přístup.

Pokoje

Penzion nabízí příjemné ubytování v 10-ti pohodlných, moderně vybavených pokojích s vlastními balkony nebo předzahrádkami, kde si ubytovaní hosté mohou v soukromí vychutnat unikátní výhled na chrám sv. Barbory.

Stravování

Restaurace penzionu Barbora nabízí vynikající odlehčenou českou a mezinárodní gastronomii, pro děti je připraveno speciální dětské menu. V letním období je hostům k dispozici i venkovní terasa s grilem.

Celoroční aktivity

Pořádané akce je možno zpestřit akcemi typu školy vaření, během níž se zábavnou formou seznámíte s praktickou přípravou pokrmů, s typickými surovinami, ale i s filosofií příslušné gastronomie. Hostům je možné též nabídnout ukázku přípravy gastronomicky zajímavých jídel, tak zvaný „ front cooking“, jako je například flambování palačinek, příprava sushi, otevíráí ustřic nebo marinování lososa.


Kontakt Barbora Restaurant a Penzion Barbora Restaurant a Penzion levné ubytování Kutná Hora kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti