Moře u rybníka Řeka

na Penziony.cz
od roku 2009
Krucemburk, hráz rybníka Řeka, Krucemburk
Kapacita: 45 + možnost ubytování v kempu osob
Cena: 30 - 180 Kč
min. delka 1 denRYBNÍK ŘEKA – MOŘE VYSOČINY (K.H.Borovský – apokryf) Moře, rybník, řeka – a pocit nádherné dovolené je tady. Zvláště, pokud si k tomu přimyslíte krásu jedinečné přírody a klidu na Českomoravské Vrchovině.

Umístění a dostupnost objektu

Rekreační areál "Moře u rybníka Řeka" leží na hrázi druhého největšího rybníka Vysočiny jménem Řeka uprostřed krásné přírody. Nejbližší "civilizací" je vesnička Staré Ransko a městys Krucemburk. Z obou zmiňovaných míst se k nám pohodlně dostanete po asfaltované cestě. Přesná lokalizace je 49°40´38.527´´N; 15°50´53.376´´E Přejeme příjemnou cestu, žádné bloudění a těšíme se na shledanou!!

Vybavení objektu

Rekreační areál "Moře u rybníka Řeka" se skládá z kempu, ubytovacího zařízení v tzv. kajutách (dřevěné buňky v těsné blízkosti pláže), ubytování v chatičkách a ubytování ve zděném objektu. K areálu samozřejmě patří restaurace, která uspokojí snad každého jedlíka a ve které si přijdou na své jak děti, tak dospělí (dětský koutek, knihovna, stolní fotbálek, šipky,šachy, karty atd.)

Pokoje

Návštěvníkům „Moře u rybníka Řeka“ nabízíme několik možností, jak se u nás ubytovat. Záleží jen jaký typ dovolené si představuje a který si vybere. 1) sportovně-spartánská dovolená – ubytování pod širým nebem, pod stanem či v autě nebo karavanu (připojení na elektřinu možné) v kempu. Hosté v kempu mají k dispozici splachovací WC a teplou vodu ve sprchách po celý den (automat na žetony). Ceny na noc: osoba-25Kč stan-30Kč auto-50Kč 2) romanticko-sportovní dovolená – ubytování ve dřevěných kajutách v těsné blízkosti pláže. Ze dveří každé kajuty je nádherný výhled na rybník a na terase před kajutami je velmi příjemné posezení. Hostům toužícím po klidu a soukromí nabízíme dále ubytování v dřevěných chatkách-kajutách, stojících na paloučku stranou od kempu a ostatních kajut. Hosté zde mají výhled do zeleně. Všichni ubytovaní hosté v kajutách mají k dispozici sociální zařízení patřící k restauraci a dále mohou využívat WC a sprchy s teplou vodou po celý den (automat na žetony) umístěné v kempu. Hosté mají možnost parkovat svá auta přímo u své kajuty, kola jim můžeme na požádání zdarma uschovat v uzamykatelné místnosti. Ceny na 1noc: lůžko-100Kč neobsazené lůžko-50Kč auto-50Kč 3) Pohodlná dovolená – ubytování v pokojích zděného objektu, ve kterém můžete bez sebemenších obav čelit jakýmkoliv rozmarům počasí. Hosté mají k dispozici sociální zařízení určené jen pro ubytované v objektu, skládající se ze splachovacích WC a sprch s teplou vodou, které jsou umístěny ve spodní části stavby. Též je k dispozici malá kuchyňka. Zákazníci mohou svá auta parkovat v těsné blízkosti objektu, cyklistická kola můžeme na požádání zdarma uschovat. Ceny na 1 noc: lůžko–150Kč neobsazené lůžko–50Kč auto–50Kč

Služby

- půjčovnání šlapadel – cena: 30Kč/hod - půjčování lodiček – cena: 30Kč/hod - půjčování cyklistických kol – cena: 200Kč/den - půjčování deskových společenských her – ZDARMA (šachy, karty, apod) - půjčování šipek – ZDARMA - půjčování knih - ZDARMA - možnost hry stolního fotbálku – 10,-Kč/ 10 míčků - zapůjčení dětské ohrádky - ZDARMA - uschování cyklistického kola v uzamčeném prostoru – ZDARMA - vyprání a vyžehlení prádla (dle množství) - uspořádání oslav jakéhokoli druhu (menu dle přání)

Parkování

Možnost parkovat auta je v celém areálu, vždy v blízkosti ubytovacích zařízení.

Stravování

Originální restaurace Moře se nachází v příjemném objektu dnes již historické dřevěné plovárny. Celou budovu restaurace protínají velká tabulková okna, která poskytují krásný výhled na rybník, rozprostírající se přímo pod nimi: hosté mají dojem, jako by seděli na lodi uprostřed jezera. Je otevřena od rána (7:30) do noci (22:00 a dále podle přání hostů) a během dne se mění i skladba nabídky. Do deseti hodin ráno nabízíme k jídlu snídaňové menu, poté následují obědy a teplé večeře, které podáváme až do deseti hodin večer. Kdykoli během dne máte k dispozici kromě nabídky polévek, teplých i studených jídel a zákusků také možnost širokého výběru alkoholických i nealkoholických nápojů.

Letní aktivity

U nás je možné dělat vše, co je pro pravé české léto typické - řádit v rybníku, projíiždět se na loďce či šlapadle, ležet v trávě a chytat lelky, chodit na krásné procházky, podnikat tůry do okolí, vyjet si na kole po cyklistické stezce, sbírat houby, navštívit nejrůznější památky - od těch přírodních až po ty architektonické (např. Devět skal, Čtyři palice, Skanzen na Veselém kopci, skanzen v Hlinsku, Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého, hrob malíře Jana Zrzavého atd.) V letošní sezóně je také připraven bohatý kulturní program: vystoupení několika hudebních skupin a zpěváků (např. Ivo Jahelka, Jaroslav Hutka, František Nedvěd ml. ), vystoupení kouzelníků, přednášky a zajímavé pořady. Bližší informace na našich webových stránkách.

Zimní aktivity

Otevřeno pouze v letní sezóně.

Celoroční aktivity

Otevřeno pouze v letní sezóně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pejsi a podobní domácí mazlíčkové (po dohodě) jsou u nás vítáni.

Letní sezóna

30Kč/os/noc v kempu
130Kč/os/noc v kajutě
180Kč/os/noc v pokoji ve zděném objektu

Zimní sezóna

Provoz uzavřen.

Ceny stravování

Dle výběru z jídelního lístku v restauraci - ceny za jídlo s přílohou se pohybují cca od 55Kč do 120Kč.

Slevy

Poskytujeme slevy pro hromadné objednávky ubytování.


Kontakt Moře u rybníka Řeka Moře u rybníka Řeka levné ubytování Krucemburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti