Roubenka U Machů

na Penziony.cz
od roku 2017
Hluboká 39, Hluboká u Krucemburku
Kapacita: 4 - 12 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme kvalitní ubytování na Vysočině v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na kraji malé vesničky Hluboké u Krucemburku. Je to malebný kout Vysočiny mezi dvěma prameny řek Doubravy a Sázavy. Okolní rozsáhlé lesy a přírodní koupaliště nabízí široké možnosti pro celoroční aktivní odpočinek. K roubence patří velká zahrada a zahradní domek (uskladnění kol, lyží), pergola, venkovní posezení, ohniště, trampolína. Po dohodě možnost pronájmu domku se společenskou místností a výčepním zařízením. Pivo zajistíme.

Umístění a dostupnost objektu

Roubenka se nachází v Hluboké u Krucemburku mezi městy Žďár nad Sázavou a Ždírec nad Doubravou. Doprava autem nebo autobusem.

Vybavení objektu

Roubenka je postavena jako dvojdomek, každý s vlastním vchodem a veškerým vybavením. V každém domku je v přízemí vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací místnost s televizí, WIFI a plně vybavená kuchyň - sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, lednička a nádobí. V patře jsou 3 x dvojlůžkové pokoje a WC. Celý objekt je vytápěn centrálně elektrickým topením.

Pokoje

V každém pokoji jsou dvě lůžka, noční stolky a šatní skříň.

Parkování

Parkování u objektu zdarma.

Stravování

Možnost vlastního vaření. Nejbližší restaurace je v letních měsícách v kempu u rybníku " Řeka". Celoročně jsou otevřené restaurace v Radostíně a Krucemburku cca 3 km. V Krucemburku jsou též nákupní střediska otevřená sedm dní v týdnu, pošta, lékárna a další. V obci Ždírec nad Doubravou je také market ALBERT cca 4 km.

Letní aktivity

Koupání v přírodních koupalištích v rybníku Řeka nebo ve Velkém Dářku. Obě tato koupaliště poskytují veškeré zázemí a služby. Také jsou oblíbená pro plachtění a surfování, možnost zapůjčení šlapadel. Okolo roubenky vedou cyklotrasy, kterými je protkaná celá Vysočina. Na své si přijdou méně zdatní, ale i nároční cyklisté. Zdejší lesy jsou také rájem pro houbaře a pěší turistiku.

Zimní aktivity

V zimních měsících je zde spousta strojově upravených běžeckých tratí, z nichž některé vedou téměř k roubence. Na sjezdové lyžování je možné dojíždět do skiareálů Hlinsko, Jimramov nebo na Nové Město na Moravě.

Celoroční aktivity

Typy na výlet : sochy Michala Olšiaka, kostel Zelená Hora (památka UNESCO), zámek Žďár nad Sázavou, skanzen Veselá Kopec, a Hlinsko, naučná stezka Velké Dářko, údolí řeky Doubravy, zámek Přibyslav (hasičské muzeum) a další. Bazén je v Hlinsku a ve Žďáře nad Sázavou. Procházky v krásné přírodě.

Letní sezóna

390,- / osoba/noc - týdenní pobyt
400,- / os./noc - víkend

Zimní sezóna

390,- / osoba/noc - týdenní pobyt
400,- / os./noc - víkend

Mimo sezónu

350,- / osoba/noc - týdenní pobyt
400,- / os./noc - víkend

Slevy

Slevy - děti do 2 let zdarma ( bez nároku na lůžko).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena nezahrnuje náklady na energie ( platba na místě dle skutečné spotřeby).
Rekreační poplatek obci : 15,-Kč osoba/den (platí pro osoby starší 18 let).
Vratná kauce 2000,- Kč.
Ložní prádlo je započteno v ceně, parkování zdarma.

Ubytovaný hradí předem 50% zálohu, zbytek při převzetí objektu.
V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení částky při závazných rezervacích.
Storno podmínky :
- 2 měsíce před začátkem pobytu vrátíme 100 % zálohy
- 1 měsíc před začátkem pobytu vrátíme 50 % zálohy
- 14 dní před začátkem pobytu je záloha nevratná


Kontakt Roubenka U Machů Roubenka U Machů levné ubytování Hluboká u Krucemburku kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti