Golf hotel Alfrédov

Kostelec 96, Kostelec
Kapacita: 105 osob
Cena: 900 - 3200 Kč
min. delka 1 denResort Alfrédov se nachází v klidném prostředí nádherné přírody v mírně zvlněné části Holýšovské pahorkatiny v nadmořské výšce 400 - 500 m. n. m.

Umístění a dostupnost objektu

Hřiště je snadno dostupné nejen z Prahy a Plzně (20 km po dálnici D5 Plzeň – Rozvadov, exit 107/Stříbro), ale i z dalších okresních měst.

Vybavení objektu

Objekt je vybaven restaurací s letní terasou. Kavárna s wifi připojením, kapacita 30 osob Multifunkční hala, kapacita 100 osob Jídelna s wifi připojením, kapacita 45 osob Zastíněná venkovní terasa Na přání i luxusní zámecký sál vhodný pro VIP akce Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu, wi-fi v celém areálu, občerstvení. Umíme zajistit i rauty nebo hostiny.

Pokoje

Hotel Wellness Alfrédov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště s celkovou kapacitou 105ti lůžek. Vybavení pokojů: dvoulůžková manželská postel, koupelna s WC, TV, trezor. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně, obecní poplatek, parkovné, WiFi připojení, neomezený vstup do fitness.

Služby

Wellness Hotel Alfrédov Vám nabízí vyváženou kombinaci rozličných programů a služeb, přesně dle Vašich potřeb a přání. Součástí wellness vybavení hotelu je spa-zóna, v ní můžete načerpat novou energii. V bezprostřední blízkosti hotelu je možnost sportovního vyžití: golf, turistika, cykloturistika, dále i možnost rybaření a myslivosti.

Parkování

Vlastní parkoviště monitorované bezpečnostními kamerami.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 1400,- / noc
Dvoulůžkový pokoj 1800,- / noc
Apartmán Standard 2600,- / noc
Apartmán Lux 3200,- / noc
deti do 4 let (bez nároku na lůžko) zdarma
děti 5 - 15 let - 70% základní ceny
pes na pokoji po tel. domluvě předem - 500,- / den
parkovné karavan / obytý vůz - 200,- / noc

Slevy

slevy poskytujeme u hromadných akcí a při golfových balíčcích


Kontakt Golf hotel Alfrédov Golf hotel Alfrédov levné ubytování Kostelec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti