Sport Hotel Sletiště

Sportovců 818, Rozdělov, Kladno
Kapacita: 64 osob
Cena: 1390 - 1990 KčSport Hotel Sletiště...Váš cíl ve Středních Čechách. 4.12.97 Bidrman, 67.71 Cechlová, 68 Jágr - to je jen malá ochutnávka z naší nabídky. Kde jinde můžete strávit noc v pokoji s takovým názvem? Jedině u nás - ve Sport Hotelu Sletiště. Hotel se nachází uprostřed sportovních areálů v blízkosti lesa, kam je možné vyrazit na procházku či za sportem. Nabízíme 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů. Celkem 64 lůžek. K dispozici jsou dle přání hostů king size i twin postele. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu i minibar. Z třílůžkových pokojů jsou 2 bezbariérové a samozřejmostí jsou i bezbariérové vstupy. V celém hotelu je pro hosty wi-fi zdarma. Děti ve věku od 7 do 15 let zaplatí v hotelu 70 % ceny. Součástí hotelu jsou i dvě plně vybavené konferenční místnosti. Sportovní atmosféra v podobě fotografií a koláží sportovců spojených s Kladnem na Vás dýchne na každém kroku. Již recepce a společné prostory včetně lobby zdobí koláže slavných kladenských sportovců. První hosté do hotelu zavítali na konci léta 2015 po dokončení rekonstrukce, která trvala zhruba dva roky a valnou měrou byla financována z evropských fondů. Sport Hotel Sletiště vznikl přestavbou původní ubytovny, která byla postavena na začátku osmdesátých let. Ta však již nevyhovovala požadavkům návštěvníků, především z řad sportovců, a proto tehdejší vedení města Kladna rozhodlo o přestavbě ubytovny na tříhvězdičkový hotel.

Umístění a dostupnost objektu

Uprostřed komplexu sportovišť v těsné blízkosti lesa. 200 m od zastávky MHD. 5 min. jízdy automobilem od vlakového nádraží.

Vybavení objektu

V bezprostřední blízkosti Aquaparku Kladno. V blízkosti sauna. 2 konferenční místnosti. Bezbariérový přístup. Restaurace Sleťák součástí hotelu.

Pokoje

Pokoje, stejně jako celý hotel, jsou laděny do svěžích pastelových barev, doplněných o sportovní tématiku. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou, minibar a TV s plochou obrazovkou. Nabízíme 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové (z toho 2 bezbariérové) a 8 čtyřlůžkových pokojů.

Parkování

Zdarma před hotelem, monitorováno kamerovým systémem.

Stravování

Nedílnou součástí hotelového komplexu je restaurace Sleťák, která klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin. V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně. Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste v naší restauraci strávili co možná nejpříjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší z naší nabídky.

Letní aktivity

Cyklistika, in-line brusle, procházky, jogging, letní koupaliště

Zimní aktivity

Běžkování

Slevy

děti 0 - 6 let - zdarma
děti 7 - 15 let - 70% sleva


Kontakt Sport Hotel Sletiště Sport Hotel Sletiště levné ubytování Kladno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti