Hotel Hoffmann

Příční 1533, Kladno
Kapacita: 37 osob
Cena: 1300 - 2490 Kč
min. delka 1 denZveme Vás do *** hotelu Hoffmann který se nachází v těsné blízkosti centra města, v budově kterou navrhl světoznámý architekt českého původu Josef Hoffmann již v 1903 pro Poldihutě, ocelárny v Kladně. V posledních letech objekt, který je zařazen na seznam kulturně chráněných památek ČR, prodělal rozsáhlou a umělecky náročnou rekonstrukci interiéru a exteriéru, kterou navrhl významný malíř a architekt Orest Skop.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je umístěn v samém středu města Kladna avšak v klidné části. Nedaleko se nachází autobusové nádraží a také zastávky městské dopravy. Vlaková zastávka je vzdálena asi 4 km. Vzdálenost Prahy od Kladna je cca 15 - 20 minut jízdy. Pro přesnější nalezení hotelu jsou zde GPS souřadnice: Loc: 50°8'54.28"N,14°6'21.22"E

Pokoje

Hotel nabízí 21 nadstandardně vybavených pokojů, z toho 14 dvoulůžkových, 5 jednolůžkových a 2 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem s přímou provolbou, rádiem a také internetovým připojením přes WIFI nebo kabel.

Služby

Dále nabízíme možnost pronájmu salonku Praha o celkové kapacitě 30 osob pro pořádání různých seminářů, konferencí, školení nebo prezentací.

Parkování

Prakování je možné před hotelem. Parkoviště je nehlídané.

Stravování

V hotelu se podávají pouze snídaně zahrnuté v ceně za ubytování. Snídaně jsou formou bohatého bufetu. Víkendové pobyty (příjezdy Pátek -Sobota) jsou bez snídaně (snídaňový balíček možný po domluvě a za příplatek).

Letní aktivity

Na městském stadionu sletiště je nově vybudovaná in line dráha s půjčovnou bruslí a chráničů,také je zde běžecká trať a vše co k lehké atletice patří, lanové centrum. Dále sletiště nabízí možnost pronájmu tenisového kurtu, hřiště na basketbal. Přes sletiště vede okružní cyklistická stezka. Pro děti je zde vyžití v podobě velkého dětského hřiště.

Zimní aktivity

V zimním obodobí je možné dělat procházky po okolí Kladna ale i do centra města, výlety do hlavního města Prahy, shopingcenter v Praze apod.

Celoroční aktivity

Návštěva kulturních památek v okolí jako jsou např. muzeum na Kladně, Kladenský zámek s medvědáriem, Hornický skanzen Mayrau, hrady Křivoklát a Karlštejn, hlavní město Praha. Doporučujeme návštevu aquaparku Kladno, nebo trocha adrenalinu v podobě vyhlídkových letů z letiště ve Velké Dobré. V městské vybavennosti je množství posiloven, solárií, restaurací, barů, heren, různé hudební kluby a diskotéky. Pro denní život zde najdete mnoho kosmetických, kadeřnických a manikérských studií, obchodů s módou či sportovním vybavením apod.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj - 1. 390,- Kč/osoba/noc
Dvoulůžkový pokoj - 1. 690,- Kč/2osoby/noc
Apartmá - 1. 890,- Kč/osoba/noc
Apartmá - 2. 290,- Kč/2osoby/noc
Apartmán - 2. 090,- Kč/osoba/noc
Apartmán - 2. 490,- Kč/2osoby/noc
Přistýlka - 500,- Kč/noc
Pes - 400,- Kč/noc

Ceny stravování

Snídaně v ceně, sobota a neděle ráno-bez snídaně (baliček je možný po předchozí domluvě za poplatek 90,-CZK/osoba)

Slevy

Víkendové ceny (příjezdy Pátek, Sobota):
Jednolůžkový pokoj - 1.300,- Kč/osoba/noc
Dvoulůžkový pokoj - 1.600,- Kč/2 osoby/noc
Apartmá - 1.800,- Kč/osoba/noc
Apartmá - 2.200,- Kč/2 osoby/noc
Apartmán - 2.000,- Kč/osoba/noc
Apartmán - 2.400,- Kč/2 osoby/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Speciální ceny pro víkendové pobyty. Neváhejte kontaktovat naši recepci mailem nebo telefonicky. Kontakt je 312 245 783, popř. mail: hotelhoffmann@gmail.com


Kontakt Hotel Hoffmann Hotel Hoffmann levné ubytování Kladno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti