Hotel Petr

Vřídelní 85/13, Karlovy Vary
Kapacita: 46 osobHotel Petr se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů na břehu řeky Teplá, přímo naproti známé Mlýnské kolonádě s léčivými prameny. Hotel Petr vám nabízí úžasnou relaxaci v centru nezapomenutelného města Karlovy Vary. Odpočinkem dýchající pokoje vám zpříjemní pobyt v blízkosti všech lázeňských pramenů a poskytnou neobyčejný zážitek při vašem pobytu.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Petr se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů na břehu řeky Teplá, přímo naproti známé Mlýnské kolonádě s léčivými prameny. Hotel Petr vám nabízí úžasnou relaxaci v centru nezapomenutelného města Karlovy Vary. Odpočinkem dýchající pokoje vám zpříjemní pobyt v blízkosti všech lázeňských pramenů a poskytnou neobyčejný zážitek při vašem pobytu. Dům Petr je už na první pohled nápadný svou starobylou fasádou. Je to jeden z nejkrásnějších a nejcennějších památníků architektury v historii Karlových Varů - památka na dobu Petra Velikého (celkově zrekonstruován podle návrhů z roku 1706). Právě zde, jak je doloženo v mnoha historických dokumentech, trávil čas a žil sám Petr I., jenž svým pobytem započal tradici lázeňského léčení v Karlových Varech.

Vybavení objektu

V hotelu se prakticky žádný pokoj nepodobá jinému pokoji. Nabízíme ubytování v designově a zařízením neobvyklých pokojích, v nichž se bizarně doplňuje modernistický sloh s klasicistním, současnost a tajemství doby Petra Prvního. Naši hosté budou moci ocenit ironické fantazie dekoratéra a seznámit se s architektonickými prvky, tradičními v této části Evropy. Z většiny pokojů je překrásný výhled na Mlýnskou kolonádu a řeku Teplou. Hosty, kteří dávají přednost soukromí můžeme ubytovat v pokojích, jejichž okna vedou do tiché karlovarské ulice nebo malého dvorku. Z pokoje umístěného ve věži budovy MODERN se jeho host může kochat panoramatickým pohledem na Karlovy Vary. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, sprchou, fénem, barevnou televizí, telefonem, mini-barem, trezorem. V některých pokojích jsou masážní vany, parní a infračervené kabiny, sauny. Budova Dům PETR je celkově zrekonstruovaná podle výkresů z roku 1706 a je historickou architektonickou památkou Karlových Varů. Právě v tomto domě rád pobýval ruský car Petr Veliký. Dle jeho názoru jste si pouze zde mohli vychutnat vybraná jídla a ochutnat to nejčerstvější pivo. Budova stojí v centru lázeňské části Karlových Varů naproti Mlýnské kolonádě s jejími slavnými prameny. K raritě hotelu patří i to, že každý pokoj má svoje jméno dle smyšleného příběhu, který najdete zarámovaný přímo před vstupem do pokoje. Hotel Petr **** se skládá ze tří domů. "Nový PETR" se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů na břehu řeky Teplá, přímo naproti známé Mlýnské kolonádě s léčivými prameny.

Parkování

ano

Stravování

Součástí hotelu je restaurace určená jako prostor pro snídaně. Ve stylově zařízeném interiéru hosté posnídají s výhledem na okouzlující centrum Mlýnské Kolonády. V budově hotelu se nachází další restaurace. Renomovaná gastronoické zařízení najdete též v nejbližším okolí Hotelu Petr.


Kontakt Hotel Petr Hotel Petr levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti