Ubytovna Novo

kpt. Jaroše 733, Kadaň
Kapacita: 40 osob
Cena: 210 - 500 KčUbytování hotelového typu v centru města.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování hotelového typu Novo se nachází téměř v centru města Kadaně, blízkosti autobusového a vlakového nádraží (cca 10min. chůze). Pro příjezd autem ze směru od Chomutova nebo Karlových Varů na hlavní komunikaci směrem do centra (k historickému náměstí).

Vybavení objektu

Pro ubytování je k dispozici 5 apartmánů a 7 pokojů dvou, tří a čtyřlůžkových. V přízemí je k dispozici Bar s výčepem. Vlastní parkoviště.

Pokoje

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprchový kout nebo vanu + WC). V ložnicích jsou válendy, sedací soupravy, křesla, konferenční stolky, jídelní stoly, apartmány mají kuchyňky, lednice, mikrovlnky a varné konvice. TV a Internet Wifi.

Služby

Ubytování pro jednotlivce, skupiny turistické, cykloturistické, pracovní skupiny apod.

Parkování

V arálu ubytovny. Parkoviště se na noc zamyká.

Stravování

V Baru snídaně (60,-Kč) a večeře (65,-Kč) po dohoděm při zahájení ubytování. Také točené pivo Gambrinus a Plzeň, teplé a studené nápoje alko i nealko.

Letní aktivity

V Kadani Hrad a Františkánský klášter. Přírodní koupaliště v Prunéřově, Nechranická přehrada.Turistika, v okolí je hrad Hasištejn, Horní hrad, Zámeček v Klášterci nad Ohří, Muzeum porcelánu. Cykloturistika po hřebenech Krušných hor cyklostezka.

Zimní aktivity

Lyžování v Krušných horách.


Kontakt Ubytovna Novo Ubytovna Novo levné ubytování Kadaň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti