Hotel Na Trojce

Pusté Žibřidovice 3, Jindřichov u Hanušovic
Kapacita: 57 osob
Cena: 280 - 400 Kč
min. delka 1 denNáš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku na poloze 50°5'15.64"N,17°0'27.45"E. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si u nás lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak v zimě a to až v počtu 60-ti návštěvníků všech věkových kategorií.

Umístění a dostupnost objektu

http://www.hotelnatrojce.cz/mapa.htm

Vybavení objektu

Sociální zařízení jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to samozřejmě odděleně pro ženskou a mužskou část rekreantů. Tyto prostory prošly v červenci a srpnu 2007 rekonstrukcí a jsou tedy vybaveny novými zařizovacími předměty a především byl zásadním způsobem rozšířen jejich počet. Ve sprchách jsme se navíc snažili o zajištění maximálního pohodlí rekreantů a instalovali jsme do každého sprchového koutu i uzavírací dveře. Společné prostory hotelu jsou vybaveny z ohledem na jejich maximální využití a splnění většiny představ našich hostů. V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru. V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru. V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup. Ve druhém patře hotelu je potom klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti ve hře ping-pongu, sledovat televizní pořady, ponořit se do literatury z bohatě naplněné knihovny a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku. Jindy zde umísťujeme nábytek a technického vybavení pro uspořádání sešlostí např. za účelem školení. Naopak, při vyklizení onoho nábytku, je zde možné nerušeně prožívat relaxačně zaměřená cvičení. V celém hotelu je možné zdarma využívat WiFi připojení k internetu.

Pokoje

Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími pobyt našim hostům. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Díky tomu splňujeme normu OFICIÁLNÍ JEDNOTNÉ KLASIFIKACE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ vydanou Asociací hotelů a restaurací České republiky o. s. kategorie Economy **.

Služby

Pokud lze v této sekci popsat i blízké okolí našeho hotelu, tedy máme travnaté hřiště vhodné pro malý fotbal (40 x 20m), hřiště pro nohej- nebo volej-bal, venkovní ohniště pro romantické večeře, zrekonstruovaný venkovní 15m dlouhý bazén, dětské venkovní hřiště, dětský pokoj, knihovnu, kulečník, ping-pong..... Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk.

Parkování

Také je možné dohodnout zaparkování a uzamčení motorových miláčků do garáží pro ně postavených. Pokud je venkovní parkování praktičtější, před hotelem máme dostatečný prostor pro zaparkování automobilů i autobusů všech hostů a to samozřejmě zdarma.

Stravování

Stravování nabízíme hostům formou polopenze nebo plné penze z jednotného jídelního lístku. Dále je možné využít nabídky restaurace z minutkového jídelního lístku a nápojů z nápojového lístku. Specifická přání hostů se samozřejmě snažíme plnit :-)

Celoroční aktivity

http://www.hotelnatrojce.cz/kudykam_vzd.htm Především lze jen tak bezcílně procházet okolí a to počínaje vzdáleností 10 m a konče túrami po nejvyšších hřebenech Moravy v rozsahu, který nohy vydrží. Samozřejmě, že pokud je představa poznávání zdejšího kraje obsáhlejší, lze za účelem tohoto využít ekologický dopravní prostředek - kolo. Oranžově značkované trasy provedou návštěvníka všemi sjízdnými stezkami, kde je limit poznání pouze jeho výdrž. Ovšem pokud je u nás zimní nálada, doporučujeme nahradit kolo úzkými prkýnky zvanými běžky. Tyto turistům dovolí seznámit se i s místy, která nelze v létě vychutnat v jejich kráse ledového klidu. Hlavní zimní vyžití potom nabízí nespočet lyžařských středisek, kterými je okolní kopcovitá krajina doslova poseta. Pro náruživější poznávače našeho kraje můžeme uvést i možnost přesouvání se za pomocí motorizovaných dopravních prostředků. V našem kraji je parkovacích míst neomezeně, jen cesty jsou o trošku užší, než bývá obvyklé jinde. V zimě je třeba navíc omotat kola vozidel (a tady doporučujeme provoz pouze vícestopých) kovovými návleky, jelikož je u nás v zimě kluzko, byť se opečovávatelé komunikací snaží sebevíc....

Letní sezóna

Druh ubytování - cena za noc: dospělý / dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí: 590 Kč / 520 Kč
Ubytování s polopenzí: 525 Kč / 420 Kč
Ubytování bez stravování: 400 Kč / 320 Kč

Zimní sezóna

Druh ubytování - cena za noc: dospělý / dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí: 590 Kč / 520 Kč
Ubytování s polopenzí: 525 Kč / 420 Kč
Ubytování bez stravování: 400 Kč / 320 Kč

Mimo sezónu

Druh ubytování - cena za noc: dospělý / dítě do 10-ti let
Ubytování s plnou penzí: 550 Kč / 410 Kč
Ubytování s polopenzí: 485 Kč / 345 Kč
Ubytování bez stravování: 330 Kč / 215 Kč

Ceny stravování

viz. výše

Slevy

Slevy z ceny ubytování bez stravy (lze sčítat)
skupina nad 10 hostů 10%
pobyt nad 4 noci 5%

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování se psem (jednorázově): 100 Kč
Zapůjčení TV přijímače na pokoj (denně) 25 Kč
Doprava hotelovým minibusem (km) 12 Kč

Pro zjednodušení jsme do těchto cen zahrnuli jak DPH v platné sazbě tak i všechny místní poplatky.


Kontakt Hotel Na Trojce Hotel Na Trojce levné ubytování Jindřichov u Hanušovic kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti