Tělocvičná jednota Sokol

Tyršovo náměstí 280, Jilemnice
Kapacita: 45 osob
Cena: 220 - 350 Kč
min. delka 1 denT.J. Sokol Jilemnice nabízí ubytování pro kolektivy i jednotlivce. Kapacita ubytovny je 45 lůžek, je možné navýšení, případně spaní na vlastních karimatkách a ve vlastním spacáku. Ubytovaní mají možnost využít sály budovy ke svému sportovnímu vyžití či ke studiu a přednáškám.

Umístění a dostupnost objektu

Tyršovo náměstí - cca 200 metrů od středu města. Naproti sokolovně se nachází plavecký bazén a sauna. Za budovou sokolovny najdete sportovní areál (fotbal.hřiště, víceúčelové hřiště, tenis. a volej.kurty) a cca 200 m vzdálený běžecký a biatlonový areál na Hraběnce. Další horská střediska Krkonoš (Mísečky, Rokytnice nad Jizerou či Harrachov jsou vzdálena 15-30 km a jsou dostupná i autobusem nebo vlakem.

Vybavení objektu

Ubytovnu tvoří 9 pokojů, které mají vlastní WC+sprchu, na patře ubytovny je společná kuchyňka. V budově je malý a velký cvičební sál a společenská místnost. K dispozici je lyžárna (úschovna kol). Objekt není vybaven výtahem. Příjezdy je nutné domlouvat se správcem objektu - není k dispozici recepce.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, stoly a židlemi. Mají vlastní WC a sprchu. Společná zařízená kuchyňka je na patře ubytovny. K dispozici je společenská místnost. Počet pokojů: 4-lůžkový pokoj= 6x, 5-lůžkový= 1x a vícelůžkový pokoj = 2x.

Služby

Sportovní možnosti - možný pronájem tělocvičných sálů, využití lyžárny a kolárny. Možnost zajištění plné penze či polopenze v blízkých stravovacích zařízeních.

Parkování

Před budovou se nachází parkoviště města Jilemnice, další parkování je možné za budovou.

Stravování

Společná kuchyňka na ubytovně. V blízkosti budovy sokolovny jsou dostupná stravovací zařízení.

Letní aktivity

Běžecké tratě a cyklotratě v dosahu sokolovny. Možnost využití cyklobusů do horských letovisek. Vybavený sportovní areál - fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, tenisové kurty, volejbalový kurt, biatlonová střelnice. Turistika, nordic walking, cyklistika.

Zimní aktivity

Běžecké tratě (lyžařská trasa "Buď fit"), kluziště. Možnost využití skibusů a dalších dopravních spojů do horských letovisek.

Celoroční aktivity

Sportovní areál (5 minut chůze od sokolovny) - fotbal, víceúčelová hřiště, běžecká dráha, tenisové a volejbalový kurt. Bazén (přímo naproti sokolovně) - plavání, sauna, solná jeskyně. Běžecké tratě, cyklotratě a biatlonový areál - v dosahu sokolovny. Na horská letoviska vyjíždí cyklobusy a skibusy. Budova sokolovny - ping-pong, posilovna, možnost cvičení s oddíly T.J.Sokol Jilemnice.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kulturní možnosti v Jilemnici: Krkonošské muzeum ( stálá expozice, vernisáže, lyžařská expozice), Společenský dům Jilm, digitální kino, restaurace, rockové kluby, hudební a divadelní festivaly, jarmarky (májový a vánoční), Krakonošovy letní podvečery. Autobusové a vlakové nádraží je v místě.

Letní sezóna

Jedna a více nocí 220 Kč osoba/noc.
Jen jedna noc 270 Kč osoba/noc.

Zimní sezóna

Jedna a více nocí 300 Kč osoba/noc.
Jen jedna noc 350 Kč osoba/noc.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při opakovaném ubytování nad 7 dnů možná sleva.


Kontakt Tělocvičná jednota Sokol Tělocvičná jednota Sokol levné ubytování Jilemnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti