Penzion Kovárna

Krkonošská 786, Jilemnice
Kapacita: 12 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 1 denPension se nachází v jilemnické městské části Hrabačov. Součástí je restaurace s českou kuchyní a oddělený salónek s krbem. V letních měsících je v provozu terasa. Od pensionu je skvělé spojení do všech známých krkonošských zimních středisek. 500 metrů od pensionu se nachází ski areál Kozinec s vlekem a občerstvením. V letních měsících bohatá možnost turistických výletů. V pensionu je možnost ubytování ve dvou, tří, čtyř lůžkovém pokoji, přičemž se platí pouze za počet obsazených lůžek. Na každém pokoji je vlastní sprcha, WC. Navíc má host možnost využívat uzamykatelné skříňky na různé letní i zimní vybavení zdarma.

Vybavení objektu

V pensionu se nachází restaurace s celodenním provozem, salónek s krbem a letní terasa. V restauraci i v salónku je k dispozici připojení na internet.

Pokoje

V penzionu se nachází 4 podkrovní pokoje - 2 x třílůžkový, 1 x dvoulůžkový a 1 x čtyřlůžkový, každý pokoj má vlastní wc a sprchový kout. V přízemí má každý pokoj k dispozici uzamykatelnou skříň na ukládání sportovních nebo jiných věcí.

Parkování

Vlastní parkoviště hlídané průmyslovou kamerou.

Stravování

Penzion má vlastní restauraci s celodenním provozem a oddělený salónek s krbem. Snídaně je v ceně pobytu. Restaurace je vhodná i pro pořádání malých rodinných oslav a školení.

Letní sezóna

500

Zimní sezóna

500

Mimo sezónu

350


Kontakt Penzion Kovárna Penzion Kovárna levné ubytování Jilemnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti