Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzova 12/299, Jeseník
Kapacita: 250 osob
Cena: 350 - 1655 Kč
min. delka 1 denPriessnitzovy léčebné lázně leží v překrásné přírodě na svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 m n. m. Areál, citlivě vsazený do krajiny, tvoří dominantu širokého okolí a pouze odtud se skýtá jedinečný výhled na celý hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Opakovaným monitoringem ovzduší bylo zjištěno, že zdejší mikroklima s unikátním léčivým efektem zaujímá mezi lázeňskými velikány třetí místo na světě.

Umístění a dostupnost objektu

2 km od města Jeseník

Vybavení objektu

Apartmány, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, Zimní zahrada - taneční večery, Denní bar, masáže, vodoléčba, , bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem, recepce s nepřetržitým provozem. Pro organizování kongresů, sympózií, seminářů, kulturních a společenských akcí nabízí Priessnitzovy léčebné lázně pronájmy sálů s kapacitou od 12 do 400 míst.

Pokoje

Apartmány, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, minibarem, TV-SAT, telefonem a z větší části balkonem.

Služby

Masáže, Koupele s přísadami, Hydromasážní vana, Suchá masážní vana AQUAI, Bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem, Fitness centrum, Tělové zábaly, Kosmetické zábaly, Kosmetika, Manikúra, Pedikúra, Výlety po okolí s průvodcem, NordicWalking, Unikátní přírodní Balneopark V.Priessnitze.

Parkování

Pro parkování osobních vozidel jsou k dispozici parkoviště v areálu lázní za úhradu nebo bezplatné parkování pod lázeňským domem Mír. Pro klienty s platným průkazem ZTP jsou parkovací místa vyhrazena zdarma. Pro parkování autobusů je vyhrazeno bezplatné parkoviště pod penzionem „Gräfenberg“.

Stravování

Jídelny lázeňských domů nabízejí široký výběr jídel jak domácí tak mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. Snídaně podáváme formou švédských stolů a obědy a večeře pak servírujeme jako RAUTY. Celkový sortiment jídel je doplněn o čerstvou nabídku salátového bufetu. Ke slavnostnějším příležitostem zajistíme kompletní cateringové služby, např. příprava slavnostních tabulí, rautů nebo cukrářské služby.

Letní aktivity

Pronájem horských kol a terénních koloběžek, Nordic walking, Minigolf, venkovní šachy, člověče nezlob se, ruské kuželky, Tenis / 4 kurty s antukovým povrchem, Stolní tenis, Dětská autíčka (na bateriový pohon), Bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem (v lázeňském domě Priessnitz). Lanové centrum, Unikátní přírodní Balneopark Vincenze Priessnitze. Víceúčelový sportovní areál určený pro cvičení a hry rodičů s dětmi a cvičení klimatoterapie dospělých. Volejbalové a nohejbalové hřiště, pétanque. Dětská hřiště u tenisových kurtů a lázeňského domu Wolker. Dětská multifunkční herní sestava s houpačkami, žebříky, prolézačkami a skluzavkou. Pískoviště. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem u léčebného domu Karolina (basketbal, volejbal, nohejbal, fotbal, tenis, házená). Moderní dětské herny v lázeňských domech Bílý Kříž, Maryčka a Wolker. Výlety do okolí s průvodcem, autobusové zájezdy. Značené turistické trasy a cyklotrasy.

Zimní aktivity

Lední bruslení s umělým osvětlením s možností zapůjčení bruslí a organizování hokejových turnajů, Pronájem běžeckého lyžařského vybavení, Pronájem sáňkařského vybavení a sněžnic, Poradenský servis v oblasti seřízení a mazání běžeckých lyží. Nordic walking, Značené turistické trasy, Výlety do okolí s průvodcem, autobusové zájezdy, V zimně strojově upravené běžecké trasy.

Celoroční aktivity

Pronájem horských kol a terénních koloběžek, Nordic walking, Minigolf, venkovní šachy, člověče nezlob se, ruské kuželky, Tenis / 4 kurty s antukovým povrchem, Stolní tenis, Dětská autíčka (na bateriový pohon), Bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem (v lázeňském domě Priessnitz). Vodní hrátky s batolátky a předškoláky: Kurzy plavání dětí ve věku 1 – 3 roky a 3 – 6 let s rodiči. Říkadla, písničky, hry, barevné pomůcky a hračky do vody. Možnost fotografování dětí pod vodou. Lední bruslení s umělým osvětlením s možností zapůjčení bruslí a organizování hokejových turnajů, Pronájem běžeckého lyžařského vybavení, Pronájem sáňkařského vybavení a sněžnic, Poradenský servis v oblasti seřízení a mazání běžeckých lyží, Lanové centrum, Unikátní přírodní Balneopark Vincenze Priessnitze. Víceúčelový sportovní areál určený pro cvičení a hry rodičů s dětmi a cvičení klimatoterapie dospělých. Volejbalové a nohejbalové hřiště, pétanque. Dětská hřiště u tenisových kurtů a lázeňského domu Wolker. Dětská multifunkční herní sestava s houpačkami, žebříky, prolézačkami a skluzavkou. Pískoviště. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem u léčebného domu Karolina (basketbal, volejbal, nohejbal, fotbal, tenis, házená). Moderní dětské herny v lázeňských domech Bílý Kříž, Maryčka a Wolker. Výlety do okolí s průvodcem, autobusové zájezdy. Značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimně strojově upravené běžecké trasy.

Letní sezóna

(28.04. - 27.10.2013)
Apartmán Suite Lux SWC - 1655Kč/ osoba/ den
Suite SWC,KWC - 935Kč/ osoba/ den
Jednolůžkový SWC, KWC- 1000Kč/osoba/den
Dvoulůžkový SWC, KWC - 780Kč/osoba/den


Mimo sezónu

(08.01. - 28.04.2013 a 27.10. - 09.12.2013)
Apartmán Suite Lux SWC - 1245Kč/ osoba/ den
Suite SWC,KWC - 790Kč/ osoba/ den
Jednolůžkový SWC, KWC- 850Kč/osoba/den
Dvoulůžkový SWC, KWC - 635Kč/osoba/den

Ceny stravování

Výběrová strava:
Snídaně - 146Kč
Oběd - 133Kč
Večeře - 133Kč
Polopenze - 279Kč
Plná penze - 412Kč

Slevy

SLEVY:
100% sleva pro dítě do 3let ubytované na přistýlce nebo dětské postýlce zdarma, bez nároku na stravu.
20% sleva pro dítě do 12-ti let, vztahuje se na ubytování a stravu.

Slevy není možné kombinovat.
Slevy se vztahují na ubytování a stravu.
Slevy pro děti se vztahují na pobyty dětí s doprovodem (rodičem), nikoli pro školní a kolektivní pobyty dětí.

děti mladší 18-ti let a osoby starší 70-ti let jsou osvobozeny od lázeňského poplatku (lázeňský poplatek ve výši 15,- Kč/den). Dále jsou od lázeňského poplatku osvobozeni držitelé průkazu ZTP-P a jejich průvodci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nabídka wellness, léčebných pobytů a nabídka akčních pobytů na www.priessnitz.cz


Kontakt Priessnitzovy léčebné lázně Priessnitzovy léčebné lázně levné ubytování Jeseník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti