Penzion Jeseník

na Penziony.cz
od roku 2007
Tyršova 280/5, Jeseník
Kapacita: 19 osob
Cena: 790 - 1650 Kč
min. delka 1 denNabízíme celoroční ubytování ve čtyřech apartmánech v penzionu se zahradou, s výhledem na Praděd, v centru města Jeseník, v klidném prostředí, 5 minut od vlakového i autobusového nádraží. Výhodnou polohu penzionu ocení nejen rodiny s dětmi, ale i mladé páry, neboť v blízkém okolí najdou všechno to co je k relaxaci a spokojenému pobytu potřeba. Těšíme se na Vaši návštěvu v krásném penzionu Jeseník.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v centru města na klidné ulici vedoucí kolem zadního vchodu nemocnice, ale 200m od nově zrekonstruovaného náměstí. Všude je to kousek pěšky, do Kaufladnu, Alberta, do různých bister rychlého občerstvení až po restaurace a pizzérie. Rovněž tak koupaliště je pár minut chůze. Do Priessnitzových lázní vede od penzionu "Muzikantská stezka" a je to krásná procházka přírodou s vyhlídkou na Jeseník.

Vybavení objektu

Penzion nabízí svýn klientům ubytování ve čtyřech apartmánech, které všechny poskytují potřebný komfort pro relaxaci. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a samozřejmě k nim přísluší zařízená kuchyň s koupelnou a WC. Odlišnost jednotlivých apartmánů je pouze v počtu 2-lůžkových pokojů, jinak vybavenost je u všech stejná. Kuchyně mají kombinovaný sporák, lednici, varnou konvici a základní nádobí na vaření včetně servisu na jídlo a pití dle počtu osob. Koupelny jsou osazeny sprchovacím koutem a u jednoho apartmánu je k dispozici i vana.

Pokoje

apartmán 1+1 je určen pro 2 osoby - 1 dvoulůžkový pokoj + kuchyň + koupelna s WC apartmán 2+1 je určen pro 2 - 4 osoby - 2 dvoulůžkové pokoje + kuchyň + koupelna se sprchovým koutem s WC apartmán 2+1 je určen pro 2 - 4 osoby - 2 dvoulůžkové pokoje + kuchyň + koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC apartmán 3+1 je určen pro 2 - 6 osob - 3 dvoulůžkové pokoje + kuchyň + koupelna se sprchovým koutem s WC + navíc 1x WC Ve všech apartmánech je možná přistýlka za poplatek 180,-Kč/noc.

Služby

wifi zdarma v celém objektu

Parkování

Parkování zajištěno před domem na dlážděném parkovišti

Stravování

V bízkosti penzionu je velký počet stravovacích možností což nabízíme jakou výhodu svobodné volby klienta jak co do stravovacích návyků, ale i co do výběru jídel, obsluhy a také peněženky. Jinak je možné si něco uvařit ve vybavených kuchyních.

Letní aktivity

Turistika, koupání,jeskyně Špičák a Pomezí, unikátní prohlídka přečerpávací elektrárny DLOUHÉ STRÁNĚ, motokáry pro děti i dospělé na cestě na Čertovy kameny, bobová dráha Petříkov lanová dráha na Bobrovníku, Adrenalinové sentrum Ranč - v České Vsi, sportovní vyžití v Jeseníku i v lázních - tenis, bouwling, minigolf atd. Tvrz v Jeseníku, zámek Javorník, Mechová jezírka na Rejvízu atd. A samozřejmě sběr hub, malin a borůvek v jesenických lesích. Spoustu zájezdů po okolí včetně Polska je organizováno cestovní kanceláří a jejich aktuelní seznam je vždy k dispozici v informačním centru, které sídlí v obchodním centru na náměstí v Jeseníku.

Zimní aktivity

Turistika, lyžování a to pro méně náročné lyžaře přímo v Jeseníku na "Čapce", v Priessnitzových lázních včetně večerního lyžování, přes profi lyžaře na Pradědu, dále Lipovou-Miroslav, Petříkov, Ramzovou-Šerák, Branou, Červenohorské Sedlo atd. Koupání - krytý bazén Česká Ves,v Priessnitzových lázních menší bazén, Karlova Studánka sauna s bazénem, Opole-Polsko nový vodní areál s nízkými cenami, Fitcentrum se saunou v Jeseníku.

Celoroční aktivity

Zejména turistika - viz. tur. průvodce jeseníků, výlety do okolí včetně výletů do Polska spojené s případným nákupem do 25 km vzdálených Glucholaz, Nisy, Opole atd. Fitcentrum se saunou. Docházka do Priessnitzových lázní s léčebnou kůrou, čímž se dají ušetřit nemalé peníze. Lze objednat i procedury individuelně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion Jeseník si svou polohou, klidným místem a velikostí zaslouží Vaši pozornost. Věříme, že budete spokojeni.

Celoroční ceny

apartmán 1+1 pro 2 osoby 790,-Kč/apt./noc
apartmán 2+1 pro 4 osoby 1.350,-Kč/apt./noc
apartmán 3+1 pro 6 osob 1.650,-Kč/apt./noc

přistýlka 180,-Kč

malý pes - ano - 50,-Kč/noc
Garáž na auto, motocykl, kolo - 50,-Kč/noc

Ceny stravování

bez stravování, možnost vlastního vaření - komfortně vybavené kuchyně


Kontakt Penzion Jeseník Penzion Jeseník levné ubytování Jeseník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti