Penzion Emílie

Lipovská 355, Jeseník
Kapacita: 14 osob
Cena: 220 - 350 Kč
min. delka 1 denZdravím všechny příznivce lyžování, cyklistiky, turistiky a milovníky krásné přírody. Nabízíme celoroční příjemné a pohodlné ubytování v městě Jeseník. Jaro - léto - podzim - zima, pohoda - Jeseníky.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Emílie se nachází v Jeseníku na Lipovské ulici směřující do Lipové lázní, přibližně 15 minut chůze od centra. Známé Priessnitzovy léčebné lázně jsou od domku vzdáleny přibližně 1 km. Nabízíme celoroční ubytování v apartmánech rodinného typu. Maximální počet 14 osob. Výhodná poloha penzionu pro příjezd turistů autem, vlakem i autobusem ! 150 m vlakové nádraží , 100 m zastávka bus, 80 m zastávka bus městská

Vybavení objektu

Vybavené kuchyně - posezení s grilem.

Pokoje

1x apartmán: dva pokoje s vybavenou kuchyňkou, koupelna s WC, WC. 1x čtyřlůžkový pokoj s vybavenou kuchyní, koupelna s WC. 1x dvoulůžkkový pokoj s koupelnou s WC. Max 14 osob. Velká oplocená zahrada u potůčku. Venkovní posezení u krbu. Plynové ústřední topení.

Služby

Příjemné ubytování v Jeseníku.

Parkování

Na pozemku u objektu.

Stravování

Stravování vlastní. Nedalekou několik restaurací.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, houbaření, koupání - koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi a v lázních, v okolí zatopené lomy, léčebné procedury v lázních.

Zimní aktivity

Turistické stezky a běžecké tratě v blízkosti, nedaleko několik lyžařských vleků (různá náročnost, různé ceny - poradíme!). Možnost navštívení sjezdovek jak na Červenohorském tak Ramzovském sedle a v okolí.

Celoroční aktivity

Tipy na výlety: lanovka na Šerák, hřebenová túra na Červenohorské sedlo - Praděd, jeskyně Na Pomezí, zámek Jánský vrch v Javorníku, Mechové jezírko na Rejvízu, Priessnitzovi lázně - 1km atd.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Navštivte Jeseník, město: - ležící v romantické krajině průzračných pramenů, bystřin a čistého vzduchu, - s bohatou a zajímavou historií s historickými a kulturními památkami, - které je centrem letní i zimní horské turistiky v pohoří Hrubého Jeseníku, - proslulé zejména svými světoznámými lázněmi založenými Vincencem Priessnitzem

Celoroční ceny

Cena za pokoj a noc ve dvoulůžkovém pokoji se sociálním zařízením (na pokoji lednička, mikrol. trouba, rychl. konvice), při obsazení pouze jednou osobou 350,-Kč.

Slevy

Týdenní pobyty pro rodiny


Kontakt Penzion Emílie Penzion Emílie levné ubytování Jeseník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti