Apartmán Slezská

na Penziony.cz
od roku 2013
Slezská 3, Jeseník
Kapacita: 5 - 6 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 3 dnyPřijeďte strávit Vaši dovolenou do nejkrásnějších českých hor. Lázně, lyžování, turistika, památky a relaxace v srdci hor, to vše u nás v Jeseníku najdete. Rádi bychom Vám nabídli ubytování v novém mezonetovém bytě, ležícím přímo ve městě Jeseníku, při kapacitě pěti osob se v něm ubytuje celá rodina. Byt je vybaven kuchyňským koutem, TV, koupelnou se sprchou a možností uskladnit lyže nebo kola. K dispozici je rezervované parkovací místo a do nejbližší pizzerie či supermarketu to není ani pět minut chůze.

Umístění a dostupnost objektu

Dům se nachází v západní části města Jeseníku nedaleko koupaliště. Do nejbližší pizzerie či supermarketu to není ani pět minut chůze. Nedaleko domu je zastávka hromadné dopravy s přímým spojením do známých lázní Jeseník, které se nacházejí cca 2 km od apartmánu.

Vybavení objektu

Byt je vybaven kuchyňským koutem, TV, koupelnou se sprchou a možností uskladnit lyže nebo kola.

Pokoje

Apartmán se má 43 m2 se samostatnou ložnicí na galerii, koupelnou a předsíní. Kuchyňský kout je vypaven vařičěm, ledničkou, mikrovlnou troubou. Apartmán se nachází ve 3 nadzemním podlaží. V domě není výtah, proto pobyt u nás není vhodný pro návštěvníky s pohybovým omezením.

Parkování

K dispozici je rezervované jedno parkovací místo na soukromém parkovišti.

Celoroční aktivity

Navštívit a relaxovat můžete lázních Jeseník, ležících necelé 2 km od bytu. V blízkém okolí se také nachází hned několik lyžařských středisek a mnoho turistických zajímavostí - rašeliniště na Rejvízu, rozhledna Zlatý Chlum, Praděd, Šerák, Karlova Studánka a mnoho dalších.

Letní sezóna

250 - 400/os/noc

Zimní sezóna

250 - 400/os/noc

Mimo sezónu

250 - 400/os/noc

Slevy

ceny jsou platné při pobytu více než 3 noci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při kratším pobytu než 3 noci se ceny mírně zvyšují. Podrobnosti na webových stránkách.


Kontakt Apartmán Slezská Apartmán Slezská levné ubytování Jeseník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti