Penzion Alenka

na Penziony.cz
od roku 2010
Krkonošská 33, Janské Lázně
Kapacita: 15 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denPenzion ALENKA

Umístění a dostupnost objektu

Jánské Lázně – místo, je přímo předurčené pro strávení Vaši dovolené. V zimním i letním období zde naleznete mnoho inspirace pro volné dny. Kabinová lanovka na Černou horu je v provozu celoročně a láká k návštěvě. Je možné ji využít jako výchozí místo pro túru do hor. Klidné lázeňské městečko má však i své kulturní vyžití: koncerty na kolonádě, večery s hudbou a tancem, kino. Je zde nově vybudovaný rehabilitační bazén, kde můžete se svými dětmi strávit příjemné odpoledne. Minigolf, fotbalové hřiště, tenisové kurty jsou další možnou variantou, jak příjemně strávit volný čas v tomto podhorském městečku.

Vybavení objektu

Hosté mají k dispozici společenskou místnost s krbem, TV. Venkovní posezení, pro děti koutek s klouzačkou, pískem, trampolínou a prolézačkou.

Pokoje

Kapacita penzionu ALENKA je 22 lůžek,pokoje jsou 2x 3lůžkový,3x 2lůžkový,1x 6lůžkový dále je možno přistýlku.

Parkování

Parkování: U objektu, dostupné i v zimním období. Zdarma!!!

Stravování

Stravování: K dispozici kuchyňka, lednice, mikrovlnná trouba, sporák,rychlovar.konvice.

Letní aktivity

Letní aktivity: Pro letní rekreaci je možné využít fotbalové hřiště, minigolf, dva tenisové kurty nebo cca. 4 km vzdálené golfové hřiště (18 jamek). Naučná 16 km dlouhá cyklistická stezka okolo Černé a Světlé hory je určena všem příznivcům cykloturistiky. Přeprava kol lanovkou na Černou horu zdarma. Ve Svobodě nad Úpou najdete bowlingové dráhy. A na své si příjdou i milovníci rychlých aut v nedalekém Trutnově, cca. 11 km, kde je sportovně-zábavné centrum OPLYMP s motokárovou dráhou. ZOO Dvůr Králové, Babiččino údolí v Ratibořicích, Adršpašsko-Teplické skály a nebo vyhlídkové lety z letiště ve Vrchlabí.

Zimní aktivity

Zimní aktivity: Největším lákadlem stále zůstává zimní sezóna. Janské Lázně patří tradičně k nejlepším lyžařským střediskům v Krkonoších. Cca. 10 min. pěší chůze vás dovede k lanové dráze na Černou horu (nejdelší sjezdovka, cca. 2 km) s návazností na celý ski areál . Všechny sjezdové tratě se denně upravují. V okolí je několik půjčoven lyží a dalšího vybavení do hor. Cca. 200 m od chaty Alenka je také lyžařská škola pro děti s vlastním vlekem. Večerní lyžování na nedalekém vleku Košťálka, Duncan nebo ve Ski areálu v Mladých Bukách (3 km), kde mohou milovníci zimních sportů využít také U-rampu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Autobusové spojení: Autobusová zastávka, 200 m. Vlakové spojení: Vlakové nádraží ve Svobodě nad Úpou, odtud navazují autobusové spoje směr Janské Lázně, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí.

Letní sezóna

Letní cena je 250Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

Zimní cena je 350Kč/osoba/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pes 30 Kč/zvíře/noc


Kontakt Penzion Alenka Penzion Alenka levné ubytování Janské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti