Pension Pod Vlekem

Janov nad Nisou 1215, Janov nad Nisou
Kapacita: 70 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denCeloroční ubytování v Jizerských horách pro školy, skupiny, rodiny i jednotlivce - PENSION POD VLEKEM Nově zrekonstruovaný PENSION POD VLEKEM leží v srdci Jizerských hor v lyžařském středisku Hrabětice – Severák. Rekonstrukci našeho pensionu jsme zaměřili na uspokojení nároků a potřeb pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, dětských ozdravných pobytů. Pension je ideálním místem pro pobyt sportovních klubů při různých soustředěních a jiných sportovně kulturních akcích. Rodiny s dětmi, party přátel ale i jednotlivci ocení pokoje zařízené zcela v duchu horského ubytování, v nichž je důraz kladen na funkčnost a pohodlí.

Umístění a dostupnost objektu

Hlavní předností pensionu je jeho bezprostřední blízkost k nástupnímu místu lyžařského areálu Severák, jež leží 400 m od pensionu. Svahy areálu jsou vhodné jak pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu, tak pro mírně pokročilé lyžaře. V centru areálu je bohatě vybavená půjčovna sportovních potřeb, servis a lyžařská škola. Přímo kolem pensionu probíhají lyžařské běžecké tratě, kterých je každoročně v Jizerských horách upravováno na 180 km.

Vybavení objektu

Pro vaše maximální pohodlí pension nabízí vlastní parkoviště, sportovní hřiště, vyhřívanou lyžárnu a prostornou jídelnu, kterou je možné díky velkému množství denního světla využívat i jako učební místnost.

Pokoje

Pension nabízí kapacitu až 70 lůžek ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. Pokoje je možné libovolně kombinovat dle individuálních potřeb a přání.

Služby

ubytování, stravování, zázemí

Parkování

Pro vaše maximální pohodlí pension nabízí vlastní parkoviště

Stravování

Pension nabízí stravování pro školy formou plné penze. Součástí PP je jednotná strava 5x denně, včetně celodenního pitného režimu. Pro jednotlivce či rodiny je možné si v pensionu objednat polo penzi. PLP obsahuje 3 jednotné chody + 1x nápoj. PP i PLP je vydávána bufetovou formou, tedy není servírována. Čas vydávání PP je na dohodě s učiteli či instruktory a čas vydávání PLP je zpravidla mezi 17.00 a 19.00. Pension nemá vlastní restauraci ani bar, doporučujeme proto zakoupení nápojů vlastních.

Letní aktivity

Vzhledem ke své poloze je pension ideálním místem k aktivnímu odpočinku a také výchozím bodem pro poznávání krás Jizerských hor i v letním období. Více než 130 km značených turistických tras a cyklostezek nabízí mnoho možností. Mezi hlavní atrakce v okolí patří: • pěší turistika (rozhledny, horské chaty, hřebenové tůry, vodopády, rašeliniště) • cykloturistika (značené cyklostezky, singltreky, bike parky) • astroturistika – Jizerská oblast tmavé oblohy • koupání (koupaliště Bedřichov, Aquapark Babylon v Liberci, jablonecká přehrada Mšeno) • exkurze (sklárny, pivovary) • galerie a muzea (Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, Severočeské muzeum a galerie v Liberci) • golf (golfové areály Fojtka a Ještěd) • zoologická a botanická zahrada v Liberci

Zimní aktivity

Nástupní místo lyžařského vleku areálu Severák leží cca 400 m od pensionu. Svahy areálu jsou vhodné pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu či pro mírně pokročilé lyžaře. V centru areálu Severák je bohatě vybavená půjčovna sportovních potřeb, servis a lyžařská škola. Nedaleko pensionu probíhají lyžařské běžecké tratě (Jizerská magistrála), kterých je každoročně v Jizerských horách upravováno na 180 km. Na běžkách je možno zavítat i do polské části Jizerských hor. Dobře dostupné jsou rovněž další nedaleké skiareály jako Bedřichov, Špičák či Ještěd.

Celoroční cenyCENÍK PLATNÝ PRO ROK 2012

školy + sportovní kluby

od 1.4.2012
do 31.12.2012 PP

mateřské šk + 1 st. ZŠ 200 120
2 st. ZŠ 200 150
SŠ 200 200

Ceny ubytování a PP jsou uvedené včetně DPH, ubytovacího
a rekreačního poplatku. Součástí PP je také pitný režim.

1x pedagogický doprovod zdarma na 10 ubytovaných dětí.

Ceny pro školy jsou platné při splnění minimálního počtu 20 dětí
a při minimální délce pobytu 5 nocí.


individuální klientela

od 1.4.2012
do 25.12.2012

dospělá osoba 300
dítě na samostatném lůžku do 15 let 250
batolata 0
PLP 140
PP 280

Při víkendovém pobytu tedy (pátek + sobota) se cena na osobu
a noc navyšuje o 50 Kč.

Při pobytu na jednu noc se cena na osobu a noc navyšuje o 100 Kč.

Speciální nabídka 7 za 6, při pobytu na 7 nocí je poslední noc zdarma.

Ceny jsou uvedené včetně DPH, snídaně, ubytovacího a rekreačního
poplatku.

Ceny stravování

individuální klientela

od 1.4.2012
do 25.12.2012

PLP 140
PP 280

Slevy

Speciální nabídka 7 za 6, při pobytu na 7 nocí je poslední noc zdarma.


Kontakt Pension Pod Vlekem Pension Pod Vlekem levné ubytování Janov nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti