Chata Matylda

Popovská 80, Jáchymov
Kapacita: 12+ osob
Cena: 230 - 530 KčChata Matylda, která se nachází v samotném centru obce, nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, s možností přistýlky. Našim nejmenším hostům pak rádi poskytneme cestovní postýlku. V přízemí je k dispozici společná jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem, lednicí a smart televizí bez kabelového připojení. Prostorná vstupní místnost slouží zároveň i jako úschovna lyží a jiného sportovního náčiní. Samozřejmostí je připojení Wi-fi po celém objektu.

Umístění a dostupnost objektu

Rekreační oblast Mariánská v Krušných horách se nachází nedaleko nejvýše položené obce ČR Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy.

Vybavení objektu

Chata Matylda, která se nachází v samotném centru obce, nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, s možností přistýlky. Našim nejmenším hostům pak rádi poskytneme cestovní postýlku. V přízemí je k dispozici společná jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem, lednicí a smart televizí bez kabelového připojení. Prostorná vstupní místnost slouží zároveň i jako úschovna lyží a jiného sportovního náčiní. Samozřejmostí je připojení Wi-fi po celém objektu.

Parkování

U domu.

Letní aktivity

Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech. • Cykloturistika - výborné terény po označených cestách, nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce. • Koupání - v létě přímo v Mariánské v místním rybníku - hlavně pro děti a v okolních přírodních koupalištích, v zimě kryté Aquacentrum Agricola v Jáchymově.

Zimní aktivity

Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky, umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec. Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na okolních loukách. • Běžecké lyžování - z místa snadno dosažitelné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy a další nabídkou na www.arealeduard.cz

Celoroční aktivity

Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky, umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec. Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na okolních loukách. • Běžecké lyžování - z místa snadno dosažitelné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy a další nabídkou na www.arealeduard.cz • Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech. • Cykloturistika - výborné terény po označených cestách, nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce. • Koupání - v létě přímo v Mariánské v místním rybníku - hlavně pro děti a v okolních přírodních koupalištích, v zimě kryté Aquacentrum Agricola v Jáchymově.

Letní sezóna

Červenec - srpen
Dospělí 420 Kč/osoba/noc
Děti do 12 let 250 Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

Listopad - březen
Dospělí 480 Kč/osoba/noc.
Děti do 12 let 300 Kč/osoba/noc.

Vánoce + Silvestr (23.12. - 1.1.)
Dospělí 530 Kč/osoba/noc.
Děti do 12 let 350 Kč/osoba/noc.

Mimo sezónu

Dospělí 380 Kč/osoba/noc.
Děti do 12 let 200 Kč/osoba/noc.

Slevy

Sleva po splnění podmínek možná. Např. obsazení celého domu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 3 let mají pobyt zdarma, bez nároku na lůžko.


Kontakt Chata Matylda Chata Matylda levné ubytování Jáchymov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti