Ranč Malevil

Heřmanice v Podještědí 280, Jablonné v Podještědí
Kapacita: 106 osob
Cena: 1290 - 2490 Kč
min. delka 1 denKdo z nás netouží utéct z uspěchané doby, z města přeplněného auty a lidmi, do klidu, kde rámus dělají pouze ptáci a místo smogu voní louky a les. Zapomenout na starosti a najít si čas sám pro sebe a své blízké, mít pohodu a klid v duši. Zveme Vás proto na MALEVIL. Svůj čas zde můžete buď krásně prolenošit anebo naopak Vám den bude připadat krátký, pokud byste chtěli využít všech aktivit, které Vám nabízíme.

Umístění a dostupnost objektu

MALEVIL najdete v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí. Obklopen Jezevčím, Zámeckým a Kamenným vrchem s výhledem na dominantní Ještěd či Hvozd, zapůsobí na každého návštěvníka jako pohádkové zjevení.

Vybavení objektu

V objektu je pro návštěvníky k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky pro konání firemních prezentací, přednášek či školení. V hotelových pokojích jste přímo v srdci areálu, sruby jsou obklopeny lesem a penziony jsou výborné pro ty z Vás, kteří plánujete pobyt ve větší skupině, protože tam máte větší zázemí a soukromí. Potěšíme i majitele pejsků a dalších domácích mazlíčků – přijeďte s nimi, nenechávejte je doma. Děti si můžou zahrát v dětském koutku. Ve srubech najdete malou vybavenou kuchyňku, jídelnu s krbovými kamny, ložnici a pokoj s palandou. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC . Večer si můžete zpříjemnit posezením na venkovní terase. K dispozici dětské postýlky a přistýlky. Do dvanácti let zdarma.

Stravování

Příjemné posezení Vám nabízíme ve třech stylových restauracích, které jsou zajímavé nejen dobrým jídlem, ale i vlastním interiérem. Ve dvou jste obklopeni krásnými starožitnostmi a kuriózními předměty. Ve třetí s příznačným názvem „Back in Afrika“ se přenesete na černý kontinent a díky výzdobě můžete v duchu cestovat. Sklenka vína z Jižní Afriky a z Chile doladí atmosféru pohody. Na otevřeném venkovním ohništi si můžet ogrilovat vše, na co máte chuť - od kuřete až po celé sele.

Celoroční aktivity

Možnosti ke sportovnímu vyžití jsou na MALEVILU veliké. Jste-li tenisoví nadšenci, pak jistě oceníte kvalitu dvou tenisových kurtů nebo výuku v naší tenisové škole. Máte-li rádi míčové hry, můžete si zahrát plážový volejbal, badminton. Kopcovitý ráz lužické krajiny nenechá žádného cyklistu v klidu – terén je opravdu přepestrý. A jestliže sebou kolo nemáte, rádi Vám jej zapůjčíme. Veškeré sportování zakončete skokem do bazénu či podvečerní procházkou kolem rybníčka. Svaly si můžete protáhnout při squashi a uvolnit je v našem wellness centru ( sauna, vířivá vana, solárium, masáže ). Večer si můžete s přáteli zahrát kulečník, nebo bowling. Pro zpestření pobytu každoročně připravujeme nové služby a aktivity. Nabízíme spoustu aktivit, jak indoorových tak outdoorových do každého počasí. Všechny aktivity probíhají přímo v areálu Malevilu nebo v jeho blízkosti. Naší snahou je zajistit nevšední zážitky. Veškeré aktivity probíhají pod vedením zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Ze všech aktivit si můžete v případně zájmu odnést fotografie a videa od našeho fotografa. Outdoorové aktivity: adrenalin: čtyrkolky, jízda v off-road vozech, adrenalin park, let vrtulníkem - TAXI, aerotrim, paintball, Zorbing, hostina v oblacích, let balónem sport: 18ti jamkové golfové hřiště,golfová akademie, 18-ti jamkové hřiště, kola, jízda na koni, vodácké výlety po Ploučnici, beach volleyball, badminton zábava: lukostřelba a střelba ze vzduchovky, Segway týmové aktivity: kruhové bludiště, skupinové lyže, vrhači, bungee running Indoorové aktivity: zábava: simulátor F1, bowling, laserová střelnice, mobilní zábavné kasino wellness: sauna, vířivá vana, solárium, masáže, thajské masáže sport: ping-pong, squash ochutnávky s výkladem: ochutnávky vín, doutníků hudební programy: kapela, DJ nevšední programy: kurzy vaření ( italská kuchyně, sushi ), tropický bar, barmanský kurz, mexický večer, změna image, karikatury teambuildingové programy profesionální školení stylové večery a zábavné programy

Celoroční ceny

dvoulůžkový pokoj - 1 490,- Kč
Apartmá - 2 090,- Kč
Srub - 2 490,- Kč

Letní sezóna

1.7.2011 - 31.08.2011
dvoulůžkový pokoj - 1 290,- Kč
Apartmá - 2 680,- Kč
Srub - 2 490,- Kč

Zimní sezóna

1.1.2011 - 31.03.2011
dvoulůžkový pokoj - 990,- Kč
Apartmá - 1 190,- Kč
Srub - 1 390,- Kč

Slevy

individuální sleva pro hromadné rezervace a firemní akce na ubytování a stravu

Doplňující informace o ubytování a cenách

ceny jsou uvedeny bez DPH


Kontakt Ranč Malevil Ranč Malevil levné ubytování Jablonné v Podještědí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti