Penzion a vinařství Schwarzava

Dlouha 2, Hustopeče
Kapacita: 14 osob
Cena: 390 - 420 Kč
min. delka 2 dnyVinařské víkendy, týdenní zážitkové pobyty S VLASTNÍM VÍNEM PŘÍMO Z NAŠEHO VINAŘSTVÍ SCHWARZAVA. Vhodné pro milovníky vína, rodiny s dětmi, turisty, cykloturisty, rybáře.

Umístění a dostupnost objektu

48°58'4.112"N, 16°39'41.465"E, vedle domu č.p. 363, Uherčice u Hustopečí 691 62 3 Parkovací místa u penzionu a další na obecních zpevněných parkovištích. Slepá ulice - zámková dlažba, velmi klidná lokalita. Uzamykatelný sklad kol v oplocené zahradě penzionu, může sloužit i jako sklad lodí.

Vybavení objektu

Každý apartmán je vybaven: Kuchyň s jídelnou - chladnička s mrazákem, dvojitá indukční deska, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní a kuchyňský servis. ubytování je vždy s ložním prádlem a ručníky + úklidem v ceně Obývací pokoj - dvoulůžko/sedačka, TV /82 cm/, Wifi v celém objektu, stoličky, skříně, šatní věšáky s botníkem. Ložnice - dvoulůžko, jednolůžko, skříň, noční stolky. 2 ložnice v podkroví- oddělené jednolůžka, noční stolky, židle, odkládací prostory Venkovní terasa - apartmány mají oddělené posezení (5 míst k sezení), pohodlné zahradní židle a stoly, dětský hrací stůl, 2 grily zdarma k dispozici, dřevo vlastní. Sklad na kola a nebo lodě - s kapacitou 15 kol, možnost zapůjčení sportovního vybavení a hraček. Společenská místnost součástí budovy /přízemí/ - až pro 25 osob, degustační sklep, (vinný a gastro servis dle objednávek).

Pokoje

Každý ze dvou apartmánů je totožný, jen zrcadlově otočený. Přístup do apartmánů je po venkovním kamenném schodišti a přes terasu s posezením, které jsou oddělené pro každý apartmán. Obývací pokoj s KK s 2 lůžky, ložnice s 3 lůžky, nově ložnice se 2 lůžky. Celková kapacita bez přistýlek 3 až 14 hostů. Možnost přistýlek a dětské postýlky. Společenská místnost v přízemí není s ubytováním propojena.

Služby

Posezení ve sklípku, společenské místnosti, velké soukromé zahradě. Degustace, pikniky, vinařská turistika, party víkendy v plně vybavených apartmánech s kuchyňkou, masivní kovové postele, dřevěný nábytek a moderní interiér i koupelna jsou vhodné i pro náročnou klientelu. Snídaně a další gastro servis dle Vaších přání.

Parkování

3 Parkovací místa u penzionu a další na obecních zpevněných parkovištích. Slepá ulice - zámková dlažba, velmi klidná lokalita. Uzamykatelný sklad kol v oplocené zahradě penzionu, může sloužit i jako sklad lodí.

Celoroční aktivity

Nedaleké památky Unesco /Lednice/, Chko Pávava, výlet na lodi, cyklo výlety, penzion přímo na cyklostezce (Starovice - Velké Němčice - Vranovice - Popice - Pouzdřany), Valticko - Lednický areál, novomlýnské nádrže, vinařské stezky, Pouzdřanská step s Kolbami, Pálavské vrchy, Mikulov, Brno, aj. Sportovní krytá hala v Uherčicích, jezdecký oddíl (možnost projížděk na koni). Sportovní a dětská hřiště. Rybaření na Svratce a na slepém rameni Haklí. Nedaleká koupaliště v Hustopečích, Žabčicích, Aqualand Moravia Pasohlávky.

Celoroční ceny

420 Kč/os. Minimálně 3 osoby v apartmánu, max. 7 osob v každém ze 2 apartmánů

Letní sezóna

390 Kč/os. přes 6 nocí

Zimní sezóna

350 Kč/os.

Ceny stravování

snídaně formou teplého a studeného bufetu od min. 8 osob 100 Kč/os.
další občerstvení, studené mísy, sýry aj. dle objednávek a přání zákazníků

Slevy

děti do 4 let včetně zdarma
6 nocí a více sleva

Doplňující informace o ubytování a cenách

Platba možná i v Euro


Kontakt Penzion a vinařství Schwarzava Penzion a vinařství Schwarzava levné ubytování Hustopeče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti