Hotel Růženy

Herbenova farma 7, Hustopeče
Kapacita: 60 osob
Cena: 400 - 600 Kč
min. delka 1 denHospodaříme na cca. 90 ha vinic a 30 ha sadů. Veškerá produkce je zařazena do ekologického hospodaření. Vybudovali jsme ve svém vinohradnickém areálu v rámci ROP - dotační program - cestovní ruch "Ubytování na cyklo, hypo a pěší stezce". Nový hotel je certifikován se standardem dvou hvězdiček a nese název "RŮŽENY".

Umístění a dostupnost objektu

3 km od centra Hustopeče, dobrá dostupnost pěšky, na kole či autobusem, autem bez problému

Vybavení objektu

Vlastní Restaurace, bar, klenuté boxy, dětský koutek Nabízíme : 1 x 2 lůžkový pokoj pro ZTP 16 x 2 lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky 2 x 3 lůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek

Pokoje

Vybavení: Na každém pokoji je k dispozici předsíň s šatní skříní, telefonní linka, TV, sprcha, WC, minibar, internet (Wifi i kabelové připojení).

Služby

Služby Nabízíme pořádání rodinných a firemních oslav, večírků, dále možnost celodenních školení s využitím promítací techniky nebo zobrazování na velkoplošnou televizi. Zajišťujeme svatební obřady přímo ve vinicích našeho areálu. Pro uzavřené společnosti a firemní akce se provoz řídí přáním a potřebami klienta. Zajistíme Vám servis pro rauty, bankety, grilování, degustace a prohlídky vinařství. Při rodinných oslavách, dle dohody je možno využít vlastního občerstvení (zásobení). Nabízíme ochutnávky vín, které zabezpečujeme z okolí Hustopečí a vlastních vinic. Je možno využít uzamykatelné kolárny, dvoru pro parkování aut a tří samostatných garáží.

Parkování

Ano, před hotelem + 3 garáže, zdarma pro hosty hotelu

Stravování

Možnost dokoupení polopenze za 160 kč/osobu/den. Taktéž možnost celodenního stravování v naši restauraci, po domluvě možnost balíčků.

Letní aktivity

Vinná turistika, koupání, kolo, výlety do okolí, projíždky na koních, lodičky a pod.

Zimní aktivity

Vinná turistika, lyžování

Celoroční aktivity

Vinná turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Snídaně není v ceně pobytu

Celoroční ceny

ceny jsou stejné po dobu celého roku

Ceny stravování

možnost dokoupení polopenze za 160 kč/osobu/den


Kontakt Hotel Růženy Hotel Růženy levné ubytování Hustopeče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti