Hotel Na Trojáku

Hošťálková 217, Hošťálková
Kapacita: 95 osob
Cena: 350 - 820 Kč
min. delka 1 denRekreační areál "Na Trojáku" se skládá ze tří provozů - hotel, valašský hostinec a sport centrum. Krásná příroda Hostýnských vrchů vybízí k posezení, kratším či delším procházkám po okolí a návštěvě téměř neznámých míst.

Umístění a dostupnost objektu

Troják leží na rozhraní bývalých tří okresů - Vsetín, Zlín a Kroměříž uprostřed Hostýnských vrchů. Autem se dostanete až na místo samé, autobusová zastávka je rovněž na místě samém a nejbližší vlaková stanice je v obci Jablůnka vzdálené cca 9 km.

Vybavení objektu

Rekreační areál Na Trojáku nabízí ubytování ve třech různých kategoriích - hotelové pokoje, v samostatné budobě apartmány a také v samostatné budově sport apartmány určené pro početnější sportovní či školní skupiny. Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci se zimní zahradou, salónkem, otevřeným krbem a v létě také s venkovní terasou a pergolou u bazénu. Součástí areálu jsou mimo jiné minigolf, venkovní bazén, dvě dětské hřiště (vybavené prolézačkami, houpačkami, apod.), školící prostory a dva bowling bary. Novinkou areálu je Sport centrum, ve kterém nabízíme krytý bazén, čtyři bowlingové dráhy, squash, velkou finskou saunu, infrakabinu, masáže, solárium, malé fitness, beach volejbal a travnatou plochu pro malý fotbal. V zimě můžete využít 3 lyžařské vleky, 2 vleky dětské a lyžařskou školu s půjčovnou vybavení.

Pokoje

Standartní hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení, část pokojů také balkóny. Apartmány mají obývací část, oddělené ložnice (1-2), vlastní WC a sprchu. Navíc mají vlastní malou vybavenou kuchyňku s lednicí a jídelním koutem. Dva Sport apartmány jsou umístěny v podkroví Sport centra a skládají se vždy z jednoho 5-lůžk. (2x patrová postel, 1x postel) a jednoho 8-lůžk. (4x patrová postel). Oba jsou vybaveny vlastním WC, sprchou a kuchyňským koutem.

Parkování

V místě cca 50 m od hotelu nebo přímo před budovou apartmánů.

Stravování

V hotelové restauraci nabízíme snídaně, obědy, večeře.

Letní aktivity

Beach volejbal, plavání, minigolf, pěší turistika, cyklistika, projížďky na koni.

Zimní aktivity

Lyžování včetně snowbordingu, běžkování, procházky.

Celoroční aktivity

Bowling, squash, sauna, solárium, fitness.

Letní sezóna

Ceny jsou klouzavé, viz. rezervační systém www.natrojaku.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro firmy, školy, neziskové organizace a sportovní kluby nabízíme individuální balíčky služeb za zvýhodněných podmínek. Neváhejte nás kontaktovat, najdeme to pravé i pro vás.


Kontakt Hotel Na Trojáku Hotel Na Trojáku levné ubytování Hošťálková kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti