Penzion Ve Srubu

Horní Radechová 966/1, Horní Radechová
Kapacita: 11 osob
Cena: 550 - 1200 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází 4km od Náchoda v klidném prostředí mezi Orlickými horami a Krkonošemi.Výchozí bod pro mnoho kulturních a turistických cílů. Krásné pěší i cyklo túry. Vhodné pro lyžaře. Příjemné ubytování ve srubové stavbě. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou a WC.Venkovní krytá terasa, zastřešený celoroční grill, oplocené pískoviště pro děti a trampolína. Pobyt s domácími mazlíčky povolen.

Umístění a dostupnost objektu

Dobrá dostupnost automobilem, autobusem.

Vybavení objektu

V penzionu je vybavená kuchyňka s jídelnou. Součástí domu je prostorná veranda se stylovým posezením , u domu je zázemí pro grilování a opékání a venkovní lehátka. Oplocené pískoviště a trampolína.

Pokoje

1 pokoj přízemí dvoulůžkový s koupelnou a WC /plně vybaveno/ 1 pokoj přízemí třílůžkový s koupelnou a WC /plně vybaveno/ 2 pokoje v patře s balkonem, koupelnou a WC /plně vybaveno/ možnost přistýlky - dětská postýlka /do dvou let/ kuchyňka s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ledničkou

Služby

Jsme schopni zkušeným jezdcům na koni nabídnout vyjížďky do okolí, popřípadně i traily s přespáním na vzdálenějším ranči Gallop, nebo připravit grilování dle Vašich představ. Naši hosté si oblíbili kneipování v raní rose. Možnost zapůjčení kola. Uzamykatelná kóje pro kola.

Parkování

Uzavřené parkoviště před domem.

Stravování

Cena za ubytování je včetně snídaní,ostatní stravu lze poskytnout po domluvě.. Máme zde zázemí pro venkovní posezení, grilování.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, koupaliště Náchod, vodní nádrž ROZKOŠ u České Skalice. Tenisové kurty Náchod - Běloves.

Zimní aktivity

Na běžkách možnost i v okolí penzionu. Sjezdovky - možno využít díky poloze penzionu lyžařská střediska Krkonoš i Orlických hor. Nejblíž 16km Olešnice v Orlických horách, velmi vhodná pro rodiny s dětmi. 30min. autem od našeho penzionu se nachází v Polsku lyžařské středisko Zeileiniec - 20 sjezdovek 8 osvětlených 11000osob za 1hod. Bruslení - zimní stadion Náchod nebo rybník Radechová.

Celoroční aktivity

zámky - Náchod, Nové Město n/M, Opočno, Rychnov, Častolovice, Ratibořice, Nechanice muzea - Police n/M stavebnice MERKUR, Česká Skalice Boženy Němcové, kláštery - Broumov, Kuks opevnění z dob II.světové války - Dobrošov, Hanička, Březinka pevnost z dob Josefa II. s podzemními chodbami Jaroměř - Josefov vodní nádrž ROZKOŠ - ráj vodních sportů a rybářů Adršpašské a Teplické skály, Broumovské stěny POLSKO - lázně Kudowa Zdroj, Dušniky, tržnice, pstruhové farmy, aguapark, muzeum řemesel, hraček, žab

Doplňující informace o ubytování a cenách

Okolí penzionu tvoří krásná příroda, je to stranou od centra města, které ale zároveň není daleko. Vhodné pro rodiny s dětmi a ty kteří hledají klid.

Celoroční ceny

1 osoba 550,-/noc/pokoj včetně snídaně
2 osoby 800,-/noc/pokoj včetně snídaně
Přistýlka dětská postýlka /do 2let/ noc 100,-
Domácí mazlíček noc 100,-

Slevy

Slevy poskytujeme na základě dohody od měsíce ledna do května a říjen-20.prosinec


Kontakt Penzion Ve Srubu Penzion Ve Srubu levné ubytování Horní Radechová kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti