Apartmány U Nešlehů

na Penziony.cz
od roku 2019
Hůrka 25, Horní Planá
Kapacita: 28 osob
Cena: 1150 - 2490 KčNaše zařízení Rodinný penzion U Nešlehů byl v roce 2018/19 nově opraven a nabízí 7 prostorných a útulných apartmánů. ​ Dům byl plně zrekonstruován a vybanen. Všechny apartmány mají k dispozici obývací pokoj/ložnice, separát ložnice a kuchyni plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí), jídelní stůl a žídle. Z toho dva apartmány nabízejí dvě separátní ložnice a samostatný obývací pokoj. ​ Dům se nachází centrálně u komunikace ze strany jedné a z druhé strany s prostornou a krásnou zahradou. S jezerem je spojen vodním kanálem, který je určen pro kotvení lodí. Na zahradě se nachází menší bazén, travnaté sportoviště pro volejbal nebo fotbal, kamenný stůl na stolní tenis, ohniště. Nabízíme také pronájem lodí s motory. Hned naproti pensionu je restaurace s teplou a studenou kuchyní. Další restaurace - rybářská - je vzdálena pouhých 200m.

Pokoje

V 1.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 4 osoby. Nabízí obývací ložnici se dvěma lůžky, extra ložnici se dvěma lůžka a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. V 2.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 4 osoby a dvěděti do 10-ti let. Nabízí obývací pokoj, l2 extra ložnice se dvěma lůžky a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. V 3.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 2 osoby dospělé a 2 děti do 10-ti let. Nabízí obývací ložnici se dvěma lůžky, extra ložnici se dvěma lůžka a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle.

Služby

​-WiFi zdrama v selém zařízní - Na velké zelené zahredě je zdarma k dispozici hřiště pro volejbal nebo fotbal, stolní tenis - V arelálu je také pouze pro hosty penzionu menší bazén k využití. ​- pronájem lodí s motory - Jezero je jednoznačně rájem pro rybáře.

Parkování

​ Přímo v areálu je k dispozci sukromé parkoviště

Stravování

Hned naproti pensionu je restaurace s teplou a studenou kuchyní. Další restaurace - rybářská - je vzdálena pouhých 200m.

Letní aktivity

Cykloturustika, pěší turistika, sjiždění Vltavy, plachtění, bobová dráha....

Zimní aktivity

Lyžování, běžky, zimní sporty.....

Celoroční aktivity

Památky, městské koupaliště...

Celoroční ceny

https://www.uneslehu.cz/?lang=cs

Letní sezóna

https://www.uneslehu.cz/?lang=cs

Zimní sezóna

https://www.uneslehu.cz/?lang=cs

Mimo sezónu

https://www.uneslehu.cz/?lang=cs


Kontakt Apartmány U Nešlehů Apartmány U Nešlehů levné ubytování Horní Planá kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti