Penzion Konvalinka

na Penziony.cz
od roku 2014
Konvalinková 471, Český Krumlov
Kapacita: 8 osob
Cena: 400 - 550 Kč
min. delka 2 dnyO Penzionu Konvalinka: nově postavený a otevřený penzion se nachází v klidné části Českého Krumlova na horizontu města s vyhlídkou na Český Krumlov, přesto 10 minut pěší chůze do centra města, zámecké zahrady a k otáčivému hledišti a zámku. Penzion s výhledem do přírody, ale i na staré město. Je to k nám sice trochu do kopečku, ale za odměnu se můžete kochat překrásným výhledem na historické centrum. A pokud budete nabaženi všemi hospůdkami, prohlídkami, můžete si vyjít na procházku do přírody, kterou máme hned za penzionem. Penzion Konvalinka je zaměřen na vřelou a uvolněnou domácí atmosféru a individuální přístup k hostům a jejich potřebám. Naším cílem je poskytovat komfort, pohodu a pohodlí. Ubytovací služby poskytujeme od roku 2014 a dále je budeme rozšiřovat - jak do ubytovací kapacity, tak do rozšiřování služeb a vybavení penzionu.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování v Penzionu Konvalinka: stylové ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Penzion Konvalinka nabízí stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu, která poskytuje malebný výhled na město (ubytování s terasou Český Krumlov a okolí). Terasa je hostům k dispozici pro příjemné posezení i grilování. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně (ubytování v penzionu se snídaní Český Krumlov). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje (ubytování s letní terasou a zahradou Český Krumlov). Vnitřní vybavení penzionu zahrnuje koupelnu a sociální zařízení, technickou místnost, ve které je k dispozici lednice, pračka, kuchyňské vybavení, nábytek ke stolování a minibar (rodinná dovolená Český Krumlov a okolí). K dokonalé relaxaci a odpočinku můžete za poplatek využít infrasaunu (ubytování s infrasaunou Český Krumlov a okolí). Parkování je u penzionu pro ubytované zdarma, stejně tak Wi-Fi připojení, které je dostupné v celém areálu penzionu (ubytování s připojením k internetu Český Krumlov a okolí). Ubytování v penzionu je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, spřátelené rodiny, skupiny, pro páry i jednotlivce v Českém Krumlově.

Vybavení objektu

Stylové ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Vnitřní vybavení penzionu zahrnuje koupelnu a sociální zařízení, technickou místnost, ve které je k dispozici lednice, pračka, kuchyňské vybavení, nábytek ke stolování a minibar. Na žádost je možné zapůjčit TV. Za poplatek mohou naši hosté relaxovat v infrasauně (pro 2 osoby). Parkování u penzionu je pro naše hosty ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek, apod.). WiFi připojení v areálu penzionu taktéž ZDARMA. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Pokoje

Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Ubytování v penzionu Konvalinka je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, spřátelené rodiny, skupiny, pro mladé páry, páry jakéhokoliv věku i jednotlivce v Českém Krumlově.

Služby

Parkování přímo u penzionu Konvalinka ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek, lyží, kočárků apod.). WiFi připojení v celém areálu penzionu ZDARMA. Infrasauna pro 2 osoby (150,- Kč / hod.). Minibar - alko a nealko nápoje. Zapůjčení TV na vyžádaní možné. Možnost venkovního grilování na terase. Zajištění levné taxi služby po Českém Krumlově a okolí.

Parkování

Parkování přímo u penzionu ZDARMA, hlídané kamerovým systémem (taktéž úschovna kol, motorek, lyží, kočárků apod.).

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Letní aktivity

V létě se ve městě, které je zapsané na seznamu památek UNESCO, koná řada kulturních a společenských akcí (aktivní dovolená Český Krumlov). Dále rafting, kánoe, golf, cykloturistika, turistika, koupání, sauna, masáže, turistika.

Zimní aktivity

Lyžování, běžky, turistika, krytý plavecký bazén, sauna, masáže.

Celoroční aktivity

Penzion Konvalinka se nachází v klidné části Českého Krumlova v jižních Čechách. Dominantou Českého Krumlova je hrad a zámek s nádhernou věží, k českokrumlovskému zámku neodmyslitelně patří také medvědi, kteří se tu chovají od dob posledních Rožmberků, lapidárium, Plášťový most a zámecká zahrada s unikátním přírodním divadlem s otáčivým hledištěm (kvalitní levné ubytování Český Krumlov a okolí). Na nábřeží řeky Vltavy si můžete odpočinout v řadě kaváren, hospůdek a restaurací a pozorovat vodáky (odpočinková dovolená jižní Čechy). V létě se ve městě, které je zapsané na seznamu památek UNESCO, koná řada kulturních a společenských akcí (aktivní dovolená Český Krumlov).

Doplňující informace o ubytování a cenách

V penzionu infrasauna pro 2 osoby (150,- Kč / hod.) WiFi připojení v celém areálu penzionu Konvalinka ZDARMA. Minibar - alko a nealko nápoje. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Na vyžádání možné zapůjčit TV. Zajištění levné taxi služby po Českém Krumlově a okolí. Je to k nám trochu do kopečku, ale za odměnu se můžete kochat překrásným výhledem na historické centrum. A pokud budete nabaženi všemi hospůdkami, prohlídkami, můžete si vyjít na procházku do přírody, kterou máme hned za domem.

Celoroční ceny


Ceny pokojů se snídaní (pokoj / noc)

cena za pokoj 800,- Kč / noc (v případě obsazení pokoje 1 osobou)

cena za pokoj 945,- Kč / noc mimo hlavní sezónu (od 1.10. do 31.3.)

cena za pokoj 1095,- Kč / noc v době hlavní sezóny (od 1.4. do 30.9. a od 20.12. do 3.1.)

dítě do 3 let zdarma (bez nároku na samostatné lůžko a snídani)

dítě do 10 let 300,- Kč se snídaní

garáž 100,- Kč / den

pes 100,- Kč / den

SLEVA - při týdenním pobytu (7 nocí) sleva 10% z konečné ceny


V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, parkování, WiFi připojení a všechny poplatky.

Ceny stravování

Snídaně v ceně pobytu

Slevy

SLEVA - při týdenním pobytu (7 nocí) sleva 10% z konečné ceny

Doplňující informace o ubytování a cenách

Doplňkové služby

Parkování - monitorované u penzionu ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek,lyží apod.).

WiFi připojení v areálu penzionu ZDARMA.

Infrasauna pro 2 osoby (150,- Kč / hod.).

Na žádost zapůjčení TV na pokoj (45.-Kč/24 hod.)

Samoobslužný minibar - alko a nealko nápoje.

Možnost venkovního grilování na terase.


Kontakt Penzion Konvalinka Penzion Konvalinka levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti