Restaurace & Penzion V Údolí

na Penziony.cz
od roku 2019
Jílové 86, Hodkovice nad Mohelkou
Kapacita: 19 osob
Cena: 520 - 600 KčRádi byste strávili dovolenou v Českém ráji? Zastavte se u nás! Rodinný penzion s restaurací V Údolí se nachází v malebné vesničce Jílové, která je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje i Jizerských hor.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion nabízí celoroční ubytování pro rodiny, páry, jednotlivce i skupiny, kteří hledají klidné ubytování nedaleko hlavních turistických cílů. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní koupelnu. Cyklisté mají k dispozici uzamčené prostory pro skladování kol. Stejně tak v zimě i lyžaři pro své lyžařské vybavení. Soukromé parkoviště a internetové připojení Wi-Fi zdarma pro ubytované je samozřejmostí. Pár kroků od penzionu se nachází autobusová zastávka, která spojuje Turnov s Libercem a nabízí tak pěším nebo cyklistům možnost výletování bez auta. Díky zavedené restauraci nabízíme i možnost ubytování se snídaní či polopenzí (plná penze dle dohody). Připravujeme pro vás nové pokoje, a proto v penzionu probíhají menší rekonstrukce. Těšit se můžete na velký rodinný pokoj, nové postele i nové vybavení pokojů. Pěší, cyklisté i motorkáři - všichni jsou u nás srdečně vítáni. Pro firmy a zájemce o dlouhodobé pobyty nabízíme různé druhy výhod – např. 6 +1 noc zdarma. Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám nebo napište email.

Služby

V domácím prostředí podáváme sedm dní v týdnu širokou nabídku české klasiky i specialit. Denní menu servírujeme denně od 11:00 do 14:00 a po celý den vaříme i minutková jídla. Pečlivě vybíráme kvalitu jednotlivých surovin – dbáme na regionální producenty. Hlavní restaurace s krbem má kapacitu 43 míst a je průchozí na zastřešenou terasu, která nabízí krásný pohled na Ještěd. Děti i rodiče určitě ocení dětské hřiště, které bude vybudováno hned vedle terasy (přístupné od jara do podzimu). K restauraci patří také salónek s kapacitou 35 míst a vlastním vchodem. Nabízíme širokou škálu individuálních služeb, jako jsou bankety, catering, rauty, firemní večírky, smuteční a svatební hostiny, promoce, jubilea a jiné oslavy. Uzavřený salonek je k dispozici i pro školení různých druhů. Dále nabízíme prodej dárkových poukázek a umožňujeme platbu běžnými stravenkami i platebními kartami.

Celoroční aktivity

Coby kamenem dohodil se nachází známý novogotický zámek Sychrov, který láká na svou prohlídku nejen anglickými zahradami, ale i původním nábytkem a obrazy, kterými je vybaven. Další známou památkou v blízkosti penzionu je hrad Frýdštejn, který byl postaven na nejvýše položené pískovcové skále, ze které je vidět na celé údolí. Věž hradu je vysoká 15 metrů a je slavnější, než se může zdát. O hradu psala nejen Karolína Světlá, ale sloužila i jako místo pro natáčení filmů – např. Tajemství hradu v Karpatech. Frýdštejn určitě znáte i z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Ve zmiňované pohádce lze vidět i další významnou dominantu Českého ráje – a to Suché skály, často nazývány českými Dolomity, spolu s blízkým Panteonem. Tento krajinářsky velice atraktivní a v Čechách poměrně vzácný geomorfologický útvar je pro své unikátní tvary chráněn a od roku 2000 má statut Národní přírodní památky. Suché skály se od penzionu nachází pouze 15 minut cesty a nabízí nepřeberné množství zážitků a turistických stezek, které vedou kolem velmi atraktivního pískovcového hřebene. Penzion V Údolí je situován v Českém ráji, blízko hlavních turistických bodů, jako např. oblast Klokočských skal, Prachovských skal a údolí Plakánek. Při návštěvě nesmíte zapomenou také na hlavní symbol Českého ráje, hrad Trosky, který snadno můžete navštívit i na kole. Hrad Kost, hrad Valdštejn nebo zámek Hrubý Rohozec – nejkrásnější místa, hrady a zámky Českého ráje – máte na dosah. Nejen Český ráj, ale i Jizerské hory, které jsou další velmi oblíbenou turistickou lokalitou, se nachází v blízkosti penzionu. Jizerky jsou vyhledávané pro svou krásnou přírodu, množství přírodních útvarů, řadu památek a v neposlední řadě také pro možnost aktivního a sportovního využití. Říká se, že v Jizerkách není místo, které by nemělo co nabídnout a jsou označovány rájem milovníků pohybu. V létě lákají svou malebnou krajinou jak pěší, tak i cyklisty na krásné výhledy ze zdejších rozhleden. Jednou z těch nejznámější je Ještěd, který můžete pozorovat z terasy naší restaurace. Hodinku na kole, nebo dvacet minut jízdy autem a jste tam. Úchvatné výhledy do okolí, od Jizerských hor až do Krkonoš. Na Ještědu je co dělat po celý rok a v zimě obzvlášť. Zdejší skiareál nabízí lyžování pro začátečníky i zkušené lyžaře. Pro rodiny s dětmi doporučujeme skiareál – Rekreačně sportovní areál Javorník, který je vzdálený jen 10 minut jízdy autem. Najdete zde i nejdelší trubkovou bobovou dráhu v České republice, která měří 1100 metrů. Krásy okolí můžete pozorovat i z ptačí perspektivy, a to díky blízkému Aeroklubu v Hodkovicích nad Mohelkou.


Kontakt Restaurace & Penzion V Údolí Restaurace & Penzion V Údolí levné ubytování Hodkovice nad Mohelkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti