Apartmán Schovánek

Rýžoviště 307, Harrachov
Kapacita: 13 osob
Cena: 300 - 550 Kč
min. delka 3 dnyApartmány se nachází v centru lyžařského areálu Ryžoviště 80m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a běžeckých tratí. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturistice.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány se nachází v centru lyžařského areálu Ryžoviště 80m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a běžeckých tratí. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturistice.

Vybavení objektu

Apartmán Schovánek má 1 Apartmán pro 4 osoby a 3 Apartmány pro 3 osoby. Sleva 10% do půjčovny lyží, ski servisu a lyžařské školy která se nachází 40m od Apartmanů.

Pokoje

Každý Apartmán má vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyňku, tv+sat, wifi.

Parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Vlastní v Apartmánu nebo restaurace cca 50 m od Apartmánu.

Letní aktivity

V létě je možné využít přírodní koupaliště, golfové hřiště, kurty na tenis, nohejbal, beach volejbal a bobovou dráhu. Ideální podmínky pro pěší a cykloturistiku. V půjčovnách je k zapůjčení velký výběr horských, trekingových i silničních kol.

Zimní aktivity

Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce a všechny jsou přístupné i snowboardistům. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí a také velká běžecká magistrála. Sedačková lanovka je pouze 80m. od Apartmánu.

Celoroční aktivity

Centrum dostupné 10 minut pěší chůzí.

Letní sezóna

od 300,-Kc do 370,-Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

od 400,-Kc do 550,-Kc/osoba/noc


Kontakt Apartmán Schovánek Apartmán Schovánek levné ubytování Harrachov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti