Mlýn Podhrad

Habřina 59, Habřina
Kapacita: 5 osob
Cena: 200 - 300 Kč
min. delka 1 denUbytování nabízíme v prostředí bývalého mlýna, který je jak podle názvu dnes již klasického filmu: "Na samotě u lesa". K dispozici pro odpočinek je celý dvůr farmy. Za objektem se nachází jezdecký areál JK Hustířany. V mlýně je zachováno kompletně celé zařízení mlýna, které je si možno prohlédnout i s výkladem průvodce.

Umístění a dostupnost objektu

Mlýn Podhrad se nachází 18 km severně od Hradce Králové mezi obcemi Habřina a Hustířany, na hranici Hradeckého a Náchodského okresu. Nedaleko jsou Lázně Velichovky a Golfové hřiště v Zaloňově u objektu s největší krytou jízdárnou ve střední Evropě známém jako Nová Amerika.

Vybavení objektu

Ubytování je vybaveno vlastním vchodem, garáží pro 1 až 2 osobní auta, kuchyňkou s potřebným vybavením pro vlastní vaření na el. vařiči, sprchou a WC. Dnes je objekt již plně rekreační a neprovozuje se zde žádná zemědělská výroba. V celém objektu funguje bezdrátový internet.

Pokoje

Pokoj je se dvěma okny, jedno pod Lípu a druhé do dvora farmy. V pokoji je nábytek pro uložení oděvů a osobních věcí, čtyři válendy na kterých se vyspí pohodlně i 5 osob. Dvě válendy mají zdravotní matrace. Pro stravování je v pokoji nízký stolek a dvě křesla. V garáži je stolek a čtyři lavice které se dají přemístit i do sadu pro posezení u ohně. V době prázdnin můžeme poskytnout i ubytování v obytném přívěsu s kuchyňkou, za použití vlastních spacáků. Přivěs umístíme na vlastních pozemcích podle přání hostů.

Služby

Prohlídka mlýna s výkladem průvodce, možnost využití "letní hospůdky" s vlastní obsluhou a dvora pro akce většího rozsahu, jako různé oslavy a svatby menšího rozsahu. V sadě za mlýnem je ohniště pro opékání všeho druhu. Před mlýnem je udržovaná velká louka vhodná pro míčové hry a petangue. V tůni pod lesem na druhé straně louky se dá i vykoupat. V hospůdce jsou elektronické šipky.

Parkování

Poskytujeme garáž pro dvě osobní auta. Ve dvoře může stát dalších 8 aut a na přilehlých vlastních pozemcích je další parkovací místo podle potřeby.

Stravování

Po dohodě v době letních prázdnin můžeme poskytovat jednoduché snídaně. Vynikající stravování, denně po 15. hodině, doporučujeme v "Restauraci Ve mlýně" v nedalekých Hustířanech.

Letní aktivity

Procházky a vyjíždky na kole do okolí. šipky, petangue a míčové hry všeho druhu. Připravujeme golfovou akademii.

Zimní aktivity

Neupravené běžkařské terény při dostatku sněhu. Pro zimní provoz je objekt vybaven ustředním topením s malým kotlem Dakon na tuhá paliva.

Celoroční aktivity

Turistika všeho druhu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Připravujeme pro Vás další atraktivní prostory pro ubytování a možnosti využití času stráveného na našem mlýně. Těšíme se na Vaší návštěvu. Martínkovi

Celoroční ceny

200 Kč/osoba/den

Slevy

Jedno až dvě děti do dvou let ubytování zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při ubytování jen na jednu noc účtujeme 300 Kč/osobu a noc.
Mimo letní sezonu se účtuje příplatek za otop, podle skutečné spotřeby.
Při ubytování v přívěsu účtujeme 100 Kč/osobu a noc.


Kontakt Mlýn Podhrad Mlýn Podhrad levné ubytování Habřina kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti