Chalupa Bílé Poličany 94

Bílé Poličany 94, Bílé Poličany
Kapacita: 6 osob
Cena: 3000 - 8000 Kč
min. delka 3 dnyPříjemné ubytování na plně vybavené chalupě v Podkrkonoší. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi. U nás je plno zábavy :-).
Zahrajte si např. stolní tenis, stolní fotbálek, elektronické šipky, ruské kuželky, kroket, pétangue, badminton a různé další společenské hry. Nebo si odpočiňte na kryté terase s výhledem do krajiny. Přečtěte si něco pěkného, vyzkoušejte houpací síť a načerpejte nové síly.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází přibližně 8 km jihozápadně od Dvora Králové nad Labem (ZOO). Výhodná pozici k poznávání celého Podkrkonoší.

Vybavení objektu

Chalupa je plně vybavena pro 6 osob.
Přízemí chalupy tvoří kuchyň, obývací pokoj, z kterého je vstup na terasu, sociální zařízení - samostatné wc a koupelna. V podkroví se nacházejí dvě ložnice (neprůchozí).
Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, chladničkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem, dostatkem nádobí atd. V místnosti jsou také krbová kamna.
V obývacím pokoji je TV, rádio, sedací souprava, společenské hry. Z obývacího pokoje vede vstup na krytou terasu s dřevěným zahradním nábytkem. Na rozlehlé zahradě se nachází ohniště s posezením, přenosný gril, zahradní sprcha, pískoviště pro děti, ruské kuželky, basketbalový koš a další.

Pokoje

V prvním patře se nacházejí 2 ložnice celkem se 7 lůžky. V 1. ložnici je manželská postel, samostatné lůžko, 1 dětská postýlka, stolky a lampičky. V 2. ložnici jsou 4 postele, stolky a lampičky. Postele lze různě přesouvat.

Parkování

V kryté uzamykatelné kolně pro 1-2 auta a dále na pozemku.

Stravování

Kuchyň je plně vybavena. Najdete zde např. elektrický sporák s troubou, chladničku, mikrovlnnou troubu, kávovar, rychlovarnou konvici, toustovač. Dostatek nádobí atd. Můžete posnídat, poobědvat na terase s výhledem do přírody.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika, koupání, rybaření, horolezectví, jízda na koních, golf, prohlídka hradů a zámků a spousta aktivit na chalupě.

Zimní aktivity

Běžkování, lyžování na Zvičině a různé společenské hry na chalupě.

Celoroční aktivity

Deskové hry na chalupě, stolní tenis, elektronické šipky, turistika v okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

10 tipů na nejatraktivnější výlety:
1. ZOO a safari Dvůr Králové
2. Přehrada Les Království
3. Pevnost Josefov
4. Hrad Pecka, mučírna
5. Hospitál – zámek v Kuksu Hospitál v Kuksu
6. Hrádek u Nechanic
7. Hořice v Podkrkonoší – Sochařské sympozium, Smetanovy sady, Masarykova věž samostatnosti, ochutnávka hořických trubiček
8. Miletín – rodiště Karla Jaromíra Erbena, ochutnávka miletínských modlitbiček
9. Lázně Bělohrad – park, minigolf
10. Česká Skalice – empírový zámek v Ratibořicích, Babiččino údolí, muzeum Boženy Němcové
Další výběr výletu vám rádi poradíme. Budete mít k dispozici různé prospekty a mapy z oblasti celého Podkrkonoší.

Letní sezóna

8.000,-

Zimní sezóna

7.000,-

Mimo sezónu

7.000,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

Podrobnější informace o cenách naleznete na http://www.rekreation.cz/cs/cenik


Kontakt Chalupa Bílé Poličany 94 Chalupa Bílé Poličany 94 levné ubytování Bílé Poličany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti