Penzion Vřesná

Vřesná 112, Frymburk
Kapacita: 32 osob
min. delka 1 denLipno Penzion Vřesná je pohodový penzion zaměřený na své ubytované hosty! Neprovozujeme veřejnou restauraci= klid, osobní přístup, bezpečnost, ochota, férové ceny... Navštivte naše stránky: www.lipnopenzion.cz

Umístění a dostupnost objektu

Lipno Penzion je umístěn 2 km od Frymburku vpravo směrem na Černou v Pošumaví. Do Českého Krumlova se od nás dostanete po 25ti kilometrech a dále do Českých Budějovich po 50ti.

Vybavení objektu

V penzionu se nachází jídelna s denním barem a krbem. Součástí penzionu je hala-společenská místnost, ve které je TV a litinová kamna navozující za nepřízně počasí pohodovou romantickou atmosféru. Dále je možno využít místnosti se stolním tenisem-včetně automatického robota simulujícího druhého hráče. 5ti metrové trampolíny... Ubytovaní klienti si mohou bezplatně zapůjčit sportovní náčiní. Na terase jsou k dispozici lehátka, určená k relaxaci a houpací síť, která láká k příjemnému odpočinku v blízkosti šumícího potoka. Zájemcům rádi poskytneme gril s příslušným vybavením. Vyznavače klasického táboráku jistě nadchne ohniště, nacházející se v pravé přírodní scenérii, kde při mihotajícím se ohni a vůni špekáčků zapomenou na všední starosti. Penzion se pyšní vlastním zpracováním cyklistických tras, podle délky, náročnosti a dostupnosti terénu s odkazy na turisticky zajímavá místa. Ty je možno si vytipovat podle přiložené fotodokumentace. Auta je možno parkovat před objektem penzionu bezplatně.

Pokoje

Penzion nabízí 11 pokojů. Na pokojích jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou téměř novou koupelnou, W.C.

Služby

O Vás a Vaše pohodlí se postarají sami majitelé penzionu, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi v gastronomii ze zahraničí. Jejich cílem je vždy spokojený host, který již při odjezdu myslí na brzký návrat.

Parkování

Pro motocykly a kola je vyhrazeno místo v prostorách uzamykatelného dvora.

Stravování

Zde můžete využít nabídky polopenze. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Své chutě uspokojí milovníci klasické české snídaně (vejce, šunka, párky, salám, sýry, marmeláda), ale i vyznavači zdravé výživy (celozrnné pečivo z domácí pekárny, musli, jogurt, ovoce). Večeře je podávána jednotná o dvou chodech (hlavní jídlo a desert). Vegetariánům, alergikům, popřípadě gurmánům rádi vyjdeme vstříc.

Letní aktivity

Penzion Vřesná se nachází v klidné lokalitě Lipenska u 2 km vzdáleného městečka Frymburk. Svou polohou poskytuje hostům ideální podmínky k relaxaci a načerpání nových sil. Pro aktivnější hosty je nejen svou polohou vhodný k různým aktivitám v blízkém okolí. STOLNÍ TENIS-možnost využít jako soupeře automatického robota, který nezkazí žádný míč. TRAMPOLÍNA-průměr 5metrů, CYKLISTICE, IN-LINE BRUSLENÍ na dvou z nejlepších stezek v ČR, WINDSURFING,KITEBOARDING-možnost zapůjčení vybavení, vč. instruktora, JACHTING-možnost pronájmu plachetnice, veškeré VODNÍ SPORTY, KOUPÁNÍ, SPORTOVNÍ či SKALNÍ LEZENÍ-8km vzdálená vnitřní umělá lezecká stěna, dostatek skal v okolí. 10km vzdálená skvělá BOULDER oblast Loučovice. TENIS-vnitřní i vnější, SQUASH, BOWLLING, TURISTIKA, HOUBAŘENÍ, RYBOLOV, LANOVÝ PARK, BOBOVÁ DRÁHA... Při nepřízni počasí 2X AGUAPARK-2km a 8km. Penzion, svou strategickou polohou v srdci Lipenska, poskytuje snadnou dostupnost k turistickým cílům, jako například historický klenot Český Krumlov, hrad Rožumberk, klášter Vyšší Brod, nebo k návštěvě naších sousedů v Pasově a Linci.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, snowboarding, běžky, sněžnice, bruslení, snow kite,....

Celoroční aktivity

Možnosti pořádání Silvestra a dalších oslav, soukromých či firemních akcí apod.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Též je možné využít prostoru tělocvičny k pořádání sportovních a společenských akcí, nebo jen k protažení těla při stolním tenise. Ubytovaní klienti si mohou bezplatně zapůjčit sportovní náčiní. Na terase jsou k dispozici lehátka, určená k relaxaci a houpací síť, která láká k příjemnému odpočinku v blízkosti šumícího potoka. Zájemcům rádi poskytneme gril s příslušným vybavením. Vyznavače klasického táboráku jistě nadchne ohniště, nacházející se v pravé přírodní scenérii, kde při mihotajícím se ohni a vůni špekáčků zapomenou na všední starosti. Penzion se pyšní vlastním zpracováním cyklistický tras, podle délky, náročnosti a dostupnosti terénu s odkazy na turisticky zajímavá místa. Ty je možno si vytipovat podle přiložené fotodokumentace.

Celoroční ceny

detaily viz: http://www.lipnopenzion.cz/prices.php

Doplňující informace o ubytování a cenách

Deti do 2 let zdarma - bez nároku na lůžko a stravu.
Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.
ECONOMY: ubytování se servírovanou snídaní - bez možnosti výběru ze švédského stolu (káva nebo čaj, pečivo, máslo, džem nebo sýr).


Kontakt Penzion Vřesná Penzion Vřesná levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti