Lipno Island

U posudovského mlýna, Frymburk
Kapacita: 12 osob
Cena: 590 - 1350 Kč
min. delka 3 dnyUbytování v dřevěném srubu v klidné zátoce, přímo na břehu Lipenského jezera. Hostům jsou celoročně k dispozici dva apartmány, každý(100m2) pro 4-6 osob. Máme tady období brzkého soumraku a jiskřivých zim. Zabalte lyže, bundy a čepice, nechte doma práci a starosti a přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly. Darujte si čas se svou rodinou nebo přáteli a prožijte krásné zimní dny na Šumavě. Lipno Island Vám nabízí svou neopakovatelnou atmosféru klidného ostrova v civilizovaném světě, kouzelné večery s Vašimi blízkými ve srubu u krbových kamen a rána jako v pohádce. Skiareálu Lipno je vzdálený 12 km. Vy co nelyžujete, vezměte si brusle nebo teplé boty, břeh Lipenského jezera je součástí Lipno Island a zamrzlá hladina dlouhá 48km Vás bude lákat k bruslení nebo procházce.

Umístění a dostupnost objektu

1 km od městečka Frymburk a 25 km od Českého Krumlova

Vybavení objektu

V každém apartmánu je obývací pokoj s vybavenou kuchyní a jídelnou, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna se SK,krbová kamna,TV-SAT, balkon nebo terasa. Naprosté soukromí a dostatek prostoru poskytují oba apartmány (100m2) i areál Lipno Island který sahá až k Lipenskému jezeru.

Pokoje

Prostorné apartmány jsou zařízeny v barevném moderním stylu, v přízemí, s výhledem na jezero, balkonem nebo terasou, krbovými kamny.....

Parkování

Parkování v areálu před domem.

Stravování

Vybavená kuchyně s varnou deskou a lednicí nabízí možnost vlastního vaření. Restaurace je vzdálena 1km po stezce pro pěší a cyklisty nebo 5 min. autem.

Zimní aktivity

Skiareál Lipno vzdálený 12 km.

Celoroční aktivity

Frymburk 1km - převoz, squash, bowling, spinning, aerobic, posilovna, sauna, solárium, masáže, kosmetika, bazén, whirlpool, solná jeskyně, kadeřnictví. Od domu se můžete napojit na cyklotrasy které stovkami km proplétají celé lipensko. Pěší turistika. Běžky.

Celoroční ceny

2 osoby v apartmánu ... 1390,- Kč/osoba/noc
3 osoby v apartmánu ... 950,- Kč/osoba/noc
4 osoby v apartmánu ... 710,- Kč/osoba/noc
5 osob v apartmánu ... 660,- Kč/osoba/noc
6 osob v apartmánu ... 590,- Kč/osoba/noc

Slevy na děti 20% při obsazení ap. 4 dospělými osobami.
K dispozici 2 apartmány, každý pro max. 6 osob.

Slevy

Slevy na děti 20% při obsazení ap. minimálně 4 dospělými osobami.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro individuální kalkulaci Vašeho pobytu nás prosím kontaktujte.


Kontakt Lipno Island Lipno Island levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti