Penzion Frymburk

Frymburk 190, Frymburk
Kapacita: 12 osob
Cena: 1700 - 2600 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Frymburk Vám nabízí krásné a klidné ubytování s nádherným výhledem na jezero, pýchu národního parku ŠUMAVA. Našim cílem je poskytovat možnost soukromí, klid a pohodlí, které se v dnešní době stávají velmi ceněnou komoditou. Společenské prostory i zahrada nabízí několik klidných zákoutí kde je možné relaxovat a užít si výhledu na Lipno.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Frymburk Frymburk 190, 382 78 Frymburk GPS – 48°39’32″N, 14°09’56″E Tel. +420 734 641 596 Tel. +420 775 051 985 info@penzionfrymburk.cz

Vybavení objektu

Nabízíme krásné a klidné ubytování pro letní nebo zimní dovolenou Národním parku ŠUMAVA. Všechny pokoje, vybavené koupelnou s vyšším standardem, mají přístup na dřevěný balkón s vlastním posezením a výhledem do zahrady a na Lipno. S potěšením se o Vaše pokoje staráme se stejnou péčí jako o naše vlastní bydlení. Hlavně proto, abyste se u nás cítili jako doma. Orientace všech našich pokojů je záměrně přizpůsobena tak, abyste byli odděleni od jakéhokoliv ruchu města. Jediné co Vás může probudit je ranní zpěv ptáčků.

Pokoje

Všechny naše pokoje mají přímý přístup na balkón s výhled na Lipno a naší zahradu. Budete tak odděleni od jakéhokoliv ruchu z města. K dispozici máme dva velké aprtmány 65m2 a 4 klasické pokoj 34m2. více informaci naleznete na našich stránkách: https://penzionfrymburk.cz/pokoje-nabidka/

Služby

Pro pohodlí v Penzionu Frymburk nabízíme: Společenská místnost s krbem Menší jídelna pro přípravu na večerní posezení Finská sauna s odpočinkovou místností Prosluněný balkón, ideální na pozorování západu Vysokorychlostní Wi-Fi připojení Menší bar pro podávání studených i teplých nápojů Prostorná zahrada s množstvím posezení Lyžárna s úschovou kol a dalšího sportovního vybavení Soukromé uzamčené parkování Kulečník a další společenské hry

Parkování

Parkování přímo v našem uzavřeném areálu je pro všechny naše hosty zdarma.

Stravování

V letní sezóně v období 1.6.-30.9., nabízíme našim hostům snídaně formou bufetu. Nicméně ve vzdálenosti do 200m naleznete v okolí penzionu přes 10 restaurací, kde je možno jít na snídani, oběd, či večeři. Ve stejné vzdálenosti je též možné nakoupit potraviny v místních obchodech.

Letní aktivity

Stovky kilometru lesní cest, 50km dlouhé lipno na kanoj, yachting, nebo jiné vodní sporty. Desítky kilometru značených turistických stezek a chodníků, které spojují všechny obce a turistické atrakce regionu, jsou jen zlomky toho co vše je možné v této oblasti dělat.

Zimní aktivity

Při dobrých sněhových podmínkách vás zima na Lipensku jistě nezklame. Atraktivní je bruslení či běh na běžkách po zamrzlé hladině Lipenského jezera, začíná se rozšiřovat i zimní jachting. Pokud máte raději sjezdové lyžování, jsou pro vás připraveny upravené sjezdové tratě s přírodním i umělým zasněžováním v areálu zimních sportů Lipno – Kramolín, a ve Frymburku. Tyto dva areály jsou propojeny 45 km pravidelně upravovaných lyžařských běžeckých stop.

Celoroční aktivity

Oblast Šumavy je velice typická pro silné změnu počasí. Proto, pokud nebudete zrovna vyhledávat indoor aktivity, prakticky nemáte šanci provozovat žádný sport celoročně. Což dává této oblasti svou jedinečnost a variabilu.

Letní sezóna

Období: červenec, srpen

Klasický pokoj
(pro 2 osoby) - 2300,- Kč
Apartmánový pokoj
(pro 2 osoby) - 2600,- Kč

Zimní sezóna

Období: leden, únor, velikonoční svátky, květen, červen, září

Klasický pokoj
(pro 2 osoby) - 2000,- Kč
Apartmánový pokoj
(pro 2 osoby) - 2300,- Kč

Mimo sezónu

Období: březen, duben, říjen,listopad, prosinec

Klasický pokoj
(pro 2 osoby) - 1700,- Kč
Apartmánový pokoj
(pro 2 osoby) - 2000,- Kč

Ceny stravování

150,- Kč za noc/osoba

Slevy

Sleva na ubytování od 6 nocí 10% sleva z ceny ubytování


Kontakt Penzion Frymburk Penzion Frymburk levné ubytování Frymburk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti