Hotel Lázeňský vrch

Lázeňský vrch 128, Doksy
Kapacita: 39 osob
Cena: 750 - 950 Kč
min. delka 1 denRodinný útulný tříhvězdičkový hotel Lázeňský vrch Staré Splavy se nachází nedaleko pláže s aquaparkem. Nabízíme ubytování v apartmánech, třílůžkových a dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení, televizi a minibar. Najdete zde venkovní terasu s možností grilování. Dále vnitřní restauraci s barem a menší školící místnost.

Umístění a dostupnost objektu

Nachází se cca 80 km od Prahy, 50 km od Liberce, 40 km od Ústí nebo 20 km od Mladé Boleslavy. Ideální místo pro dovolenou v krásném prostředí. Z hlavní silnice se dostanete bez problémů do Starých Splavů, kde jsou ukazatele.

Vybavení objektu

vnitřní restaurace a bar, malá školící místnost, venkovní terasa s restaurací a pivnicí, možnost grilování nebo si zahrát ping-pong, půjčovna kol-úschovna kol, venkovní bazén, parkování u objektu, masáže, vnitřní bazén, sauna, vířivka, minigolf.

Pokoje

některé pokoje mají přistýlku, všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízení, televizí a minibarem. Některé pokoje mají přístup na terasu, kde je letní sezení se slunečníkem. Pár pokojů má předsíňku se sezením. Pár pokojů má přímo výstup na terásku, kde je náš venkovní bazén.

Služby

restaurace, bar, možnost parkování, zahrát si ping-pong, venkovní bazén, nedaleko hotelu aquapark, vnitřní bazén, masáže, sauna, vířivka a půjčovna kol, minigolf.

Parkování

parkování hned u hotelu nebo v nutných případem přímo v zahradě.

Stravování

stravování v hotelové restauraci

Letní aktivity

půjčovna kol, masáže, aquapark, výlety parníkem, výlety na historické památky nebo po překrásné krajině

Celoroční aktivity

vnitřní bazén, masáže, sauna

Letní sezóna

950,-Kč na den za 1 osobu včetně snídaně

Zimní sezóna

750,-Kč na den za 1 osobu včetně snídaně

Mimo sezónu

750,-Kč na den za 1 osobu včetně snídaně

Slevy

při pobytu 5 dní a více je možné domluvit slevu či jiné výhody. Pro větší skupinu možnost ubytování po celý rok.

Doplňující informace o ubytování a cenách

v ceně ubytování je rovněž zahrnut lázeňský poplatek. Náš hotel se nachází nedaleko pláže s aquaparkem. Také sousedí s krytým bazénem. Dále na naší zahradě máme venkovní bazén s terasou a restaurací.


Kontakt Hotel Lázeňský vrch Hotel Lázeňský vrch levné ubytování Doksy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti