Privát Folprechtovi

na Penziony.cz
od roku 2009
Dobšín 39, Dobšín
Kapacita: 19 osob
Cena: 280 - 400 Kč
min. delka 1 denChcete strávit příjemnou dovolenou v Českém ráji nedaleko hradu Kost? Privát Folprechtovi je tu právě pro Vás se vším, co k tomu potřebujete. Oblast je ideální pro výlety, cykloturistiku a odpočinek u vody. Náš privát je v klidném prostředí u lesa vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Celý objekt provozujeme celoročně díky novému modernímu, ekologickému vytápění.

Umístění a dostupnost objektu

Dům i se zahradou je situován hned vedle lesa na okraji vesničky Dobšín, do které se snadno dostanete po silnici č. 279 od Mladoboleslavské silnice č.16. Do vesnice vede i místní autobusová linka z Ml. Boleslavi.

Vybavení objektu

Celý dům je pokrytí WiFi sítí s on-line připojením k internetu. K dispozici hostům jsou dvě venkovní terasy s posezením, venkovní bazén, ohniště s přenosným grilem, pro děti též pískoviště a travnatá zahrada. Celý objekt je oplocen a uzamykatelný včetně 6 parkovacích míst pro automobily hostů.

Pokoje

Pokoje jsou ve standardním stylu vždy s koupelnou a WC, v pokoji jsou mimo lůžek i šatní skříně a TV. V přízemí domu je společná plně vybavená kuchyň s jídelnou, kde je velká plazmová TV a tato místnost slouží též jako společenská.

Služby

Nejbližší restaurace Dobšínská krčma ..... 150m od domu. Nejbližší rybník ke koupání Drhleny ..... 5km Nejbližší koupaliště - Sobotka ..... 7km Nejbližší hrad - Kost ..... 2km Nejbližší zámek Humprecht ..... 7km Nejbližší skalní město Prachov.skály ..... 17km Nejbližší obchody - Sobotecké náměstí ..... 7km Nejbližší bus. dálk.spojení Sobotka nám. ..... 7km Nejbližší vlak.spojení - Sobotka/D.Bousov ..... 6km

Parkování

Parkování pro hosty je zajištěno uvnitř objektu, kde je 6 parkovacích míst. Pro kola hostů máme připravenu uzamykatelnou garáž.

Stravování

Stravování si v našem Privátu zajišťují hosté sami v plně vybavené kuchyni s jídelnou, a ti co si nechtějí vařit, využijí jistě služeb blízké restaurace "Dobšínská krčma", který je vzdálen jen 150m od domu.

Celoroční ceny

pes - dle rasy 50,- - 100,-/noc

Letní sezóna

27.000,- /celý objekt/týden so - so/
10.000,-/celý objekt/víkend pá - ne
6000,-/celý objekt/1 noc
300,-/osoba/noc - 3 a více nocí
350,-/osoba/noc - 1 - 2 noci


pes - dle rasy 50,- - 100,-/noc

Zimní sezóna

Vánoce - 4500,-/celý objekt/noc - min. 4 noci
Silvestr - 6000,-/celý objekt/noc - min. 4 noci

pes - dle rasy 50,- - 100,-/noc

Mimo sezónu

280 - 300,- /osoba/noc - při počtu osob 6 a více

pes - dle rasy 50,- - 100,-/noc

Slevy

dítě bez nároku na lůžko 150,-/noc
dítě do 6 let sleva 20% z ceny

Doplňující informace o ubytování a cenách

Smluvní ceny jsou možné. Jsou odvislé od počtu ubytovaných a délce ubytování.


Kontakt Privát Folprechtovi Privát Folprechtovi levné ubytování Dobšín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti