Ubytování U Hepnarů

na Penziony.cz
od roku 2016
Deštné v Orlických horách 53, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 12 osob
Cena: 270 - 400 Kč
min. delka 1 denRodinný dům se nachází v klidné lokalitě na okraji Deštného v Orlických horách uprostřed krásné přírody a chráněné krajinné oblasti. Autobusová zastávka je cca 500m od ubytování. V případě dobrých sněhových podmínek lze sjet na lyžích až k zastávce skibusu u kostela.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází v 1. patře rodinného domu v klidné lokalitě Deštného v Orlických horách. Je obklopeno krásnou přírodou. Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol. Ubytovací kapacitu tvoří dva dvoupokojové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek.

Vybavení objektu

Parkování se nachází přímo u domku. K dispozici je místnost pro uschování lyží a kol.

Pokoje

Oranžový apartmán: Kapacita apartmánu je 7 lůžek. Modrý apartmán: Kapacita apartmánu je 5 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem, kuchyňský kout vybavený mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem a potřebným nádobím (hrnce, pánev, příbory, talíře, hrnky, skleničky, misky,…) a vlastní TV. Každý apartmán má prostorný balkón. Samozřejmostí je i připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Parkování

Parkování přímo u domu.

Stravování

Stravování vlastní v kuchyňském koutu, případně v okolních restauracích.

Letní aktivity

V létě se v Deštném dají provozovat různé aktivity, jako jsou: pěší turistika a cyklistika. U kostela zastavují cyklobusy, které Vás dovezou na vrcholky a Vy se po té můžete vydat na výlety po hřebenech a krásách Orlických hor. Přímo v Deštném si můžete vybrat z několika adrenalinových zážitků. Doporučujeme navštívit lanový park, vyzkoušet jízdu terénními horskými tříkolkami, nebo třeba jízdu na koni v místní jízdárně. Jízda na kole: Z Deštného vede mnoho kilometrů cyklistických stezek, po kterých se dají projet celé Orlické hory. Ve 400m vzdálené půjčovně je možnost zapůjčení kol (i elektrokol) či koloběžek. Jízda na koni: Jízdárna se nachází 800m od penzionu. Terénní horské tříkolky: Jsou velmi stabilní tříkolky podobné buggynám, zkonstruované pro bezpečnou jízdu z kopce po sjezdovce. Řídí se řídítky a brždění je zajištěno kotoučovými brzdami. Lyžařský vlek vás dopraví na vršek sjezdovky, odkud po té sjíždíte. Jízda dolů je buď klidná ve volném terénu, nebo si mohou zdatnější zazávodit v paralelním slalomu. Lanový park: Lanový park nabízí několik okruhů podle výšky účastníků. Dětský okruh se skládá ze 14 překážek a je určen dětem od 90cm do 140cm. Děti jsou jištěny unikátní bezpečnostní samojistící karabinou. Velký okruh tvoří 25 překážek. Je určen osobám od výšky 140cm. Překážky jsou různě obtížné. Lezec je upevněn v celotělovém úvazku a jištěn na dvou karabinách.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování: Lyžařský areál se snowparkem, lyžařskou školou, servisem, půjčovnou lyží a snowboardů je 1km od ubytování. SKIBUS odjíždí ze zastávky u kostela 500m od penzionu. Při návratu je možnost dojet skibusem až k penzionu Satelit, 200m od rodinného domu. Běžecké lyžování: V Deštném se upravuje velké množství běžeckých tratí. Nejbližší nástup na trať je přímo pod rodinným domem (20m).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pobyt domácích mazlíčku není povolen.

Letní sezóna

Neubytováváme!

Zimní sezóna

Listopad, prosinec, leden, únor, březen,duben

2 noci:
Dospělí a děti nad 12 let 350 Kč/noc
Děti od 2 do 12 let 300 Kč/noc
Děti do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA

3 a více nocí:
Dospělí a děti nad 12 let 300 Kč/noc
Děti od 2 do 12 let 270 Kč/noc
Děti do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA

Vánoční a silvestrovský ceník:
Pobyt pro skupiny 17 000 Kč / 5 nocí / až 12 lůžek
Každá další noc 3 000 Kč

Ceny stravování

Strava vlastní.

Slevy

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek obci Deštné v O. h. pro osoby nad 18 let, který
činí 15 Kč/os./noc.
Minimální délka pobytu o jarních a vánočních prázdninách je 5 nocí nebo dle
domluvy.
Příplatek za 1 noc činí 50 Kč.
Zapůjčení cestovní postýlky s lůžkovinami za poplatek 100 Kč/noc.
Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.Informace o ubytování a cenách naleznete na našich webových stránkách:

www.uhepnaru.cz
+420 605 372 751


Kontakt Ubytování U Hepnarů Ubytování U Hepnarů levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti