Apartmán 221

Deštné v Orlických Horách 439, Deštné v Orlických Horách
Kapacita: 5 osob
Cena: 800 - 1500 Kč
min. delka 6 dníNabízíme Vám ubytování pro max. 5 osob v novém moderním apartmánu s garáží, 50 metrů od sjezdovky. Výhled je do lesa, částečně na sjezdovku a lyžařskou školu. Balkon je situovaný směrem od hlavní silnice, s uklidňujícím pohledem přes řeku Bělou na 30m vzdálený les.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán se nachází v prvním patře čtyřpodlažní budovy horského typu s výtahem. Komplex bytových domů je vystavěn v centru zimního lyžařského střediska, u hlavní příjezdové cesty

Vybavení objektu

K dispozici máte garáž pro Vaše vozidlo, která zároveň slouží k uskladnění lyží popř. jízdních kol a vysušení lyžařských bot a rukavic pomocí teplovzdušného vysoušeče. K dispozici je připojení k Internetu pomocí WiFi - zdarma.

Pokoje

V moderně zařízeném pokoji je manželská postel, patrová postel pro děti, moderní LCD TV s možností přehrávání fotografií a filmů z externího USB disku, DVD přehrávač, WiFi ( zdarma připojení bezdrátově nebo kabelem) a šatní skříň. Kuchyň je kompletně vybavena nádobím, lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, digestoří a dřezem s průtokovým ohřívačem vody. Nachází se zde rozkládací gauč. Koupelna se skládá ze sprchového koutu, WC a umyvadla. Vytápění je elektrickými přímotopy.K dispozici je připojení k Internetu pomocí WiFi - zdarma. K dispozici máte garáž pro Vaše vozidlo, která zároveň slouží k uskladnění lyží popř. jízdních kol a vysušení lyžařských bot a rukavic pomocí teplovzdušného vysoušeče. V apartmánu není povolen pobyt domácích zvířat a platí zákaz kouření, které je umožněno pouze na balkoně.

Služby

V lyžařském areálu se Ski servisem a půjčovnou lyží je možnost večerního lyžování, lyžařské školy, školičky pro děti, výuky na snowboardu či využití 22km upravovaných běžeckých tratí. Svahy jsou uměle zasněžovány, což zaručuje vynikající sněhové podmínky. Samozřejmostí je občerstvení a posezení přímo u vleků. Hotel s restaurací, nákupní středisko, pekárna, informační centrum, autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti do 150m.V obci je čerpací stanice, hotelový bazén sloužící veřejnosti, pizzerie, kostel

Parkování

K dispozici máte garáž pro Vaše vozidlo, která zároveň slouží k uskladnění lyží popř. jízdních kol a vysušení lyžařských bot a rukavic pomocí teplovzdušného vysoušeče.

Stravování

Možnost vlastního stravování

Letní aktivity

Pro letní rekreaci je poloha apartmánu strategicky výhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku, vyjížďky po okolí, houbaření či sportovní vyžití (tenisové kurty, kolečkové brusle), 300m od objektu je jízdárna. Za návštěvu stojí zámek v Opočně (30km), nebo v Novém Městě nad Metují (27 km), vodní nádrž Rozkoš a Babiččino údolí (literárně proslulá oblast, 40km).

Zimní aktivity

Komplex bytových domů je vystavěn v centru zimního lyžařského střediska, u hlavní příjezdové cesty, 30m od areálu "Marta 2" a v blízkosti areálu "Marta 1", vzájemně propojených, nabízejících 6 sjezdových tratí různých obtížností, sedačkovou lanovku a 6 vleků. V lyžařském areálu se Ski servisem a půjčovnou lyží je možnost večerního lyžování, lyžařské školy, školičky pro děti, výuky na snowboardu či využití 22km upravovaných běžeckých tratí. Svahy jsou uměle zasněžovány, což zaručuje vynikající sněhové podmínky.

Celoroční ceny

nejsou

Letní sezóna

800

Zimní sezóna

1400

Mimo sezónu

zima 1200

Ceny stravování

vlastní stravování

Slevy

nejsou

Doplňující informace o ubytování a cenách

kratší pobyty po dohodě s majitelem, K dispozici je připojení k Internetu pomocí WiFi - zdarma.


Kontakt Apartmán 221 Apartmán 221 levné ubytování Deštné v Orlických Horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti