Sportovní centrum Dačice

Jemnická 305, Dačice
Kapacita: 28 osob
Cena: 400 - 1400 Kč
min. delka 1 denSportcentrum Rockhill v Dačicích nabízí také možnost ubytování. K dispozici je 8 1-3lůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny sedacím, spacím nábytkem, úložnými prostory, televizí, varnou konvicí, wi-fi připojením. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.

Umístění a dostupnost objektu

Objednané pokoje jsou k dispozici od 14:00 hodin. V den odjezdu se opouštějí do 10:00 hodin. Snídaně lze objednat nejpozději do 17:00 hodin na den následující. Parkování je možné přímo v areálu Sportcentra. Ubytovací část Sportcentra je stavebně oddělena od rušných prostor, při výstavbě byly použity izolace a speciální skla pro minimalizaci hluku. Ubytovaným nabízíme slevu 10% na 1 hodinu bowlingu (1 dráha), squashe, sauny a páry. Rezervace provádějte prosím na baru u obsluhy, na telefonu 384 971 440 nebo na e-mailu info@sportcentrumnaskale.cz. Možnost zapůjčení zámků na kola, vratná záloha 50,-Kč se platí u obsluhy baru.

Vybavení objektu

K dalšímu vybavení Sportcentra Rockhill patří bar s bowlingem a videoprojektorem, sauna a pára, squash, tělocvična. Možnost využití sportovních lekcí s lektory dle našeho aktuálního rozpisu cvičení a také objednání masáží.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny sedacím, spacím nábytkem, úložnými prostory, televizí, varnou konvicí, wi-fi připojením. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.

Služby

bar, bowling, squash, pára a sauna, masáže, tělocvična

Parkování

venkovní parkoviště

Stravování

možnost objednání snídaní

Letní aktivity

cyklistika, turistika, koupání

Zimní aktivity

běžky, lyže, snowboard

Celoroční ceny

Cena pokoje za 1 noc:

400,- Kč/1 osoba
700,- Kč/2 osoby na pokoji
900,- Kč/3 osoby na pokoji
1400,-Kč/4 osoby na pokojiCeny stravování

Možnost objednání snídaně za cenu:

70,- Kč/ dospělý
50,- Kč/ dítě do 12 let

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost pobytu psů a koček za poplatek 170,- Kč za pobyt.


Kontakt Sportovní centrum Dačice Sportovní centrum Dačice levné ubytování Dačice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti