Motel Dačice

Pantočkova 90/IV, Dačice
Kapacita: 38 osob
Cena: 350 - 1050 Kč
min. delka 1 denPlánujete návštěvu krásné přírody a kulturních památek v okolí Slavonic, Landštejna, Jemnice či Telče? Přirozeným centrem této turisticky atraktivní oblasti jsou Dačice spolu s novou možností ubytování v Motelu Dačice.

Umístění a dostupnost objektu

Motel je situován na jihozápadním konci jihočeských Dačic v bezprostředním sousedství zámeckého parku jen několik desítek metrů od řeky Dyje.

Vybavení objektu

Ubytování nabízíme v devatenácti pohodlně zařízených pokojích s balkónem nad vodním biotopem a příjemným výhledem. Poloha mimo město i hlavní silnice zajistí každému klidný a nerušený spánek, přičemž centrum města je vzdálené pouhý jeden kilometr. Maximální pohodlí je zaručeno i možností parkování auta přímo před dveřmi pokoje, cyklisté mohou umístit svá kola v uzamykatelné kolárně.

Pokoje

V každém z 19 pokojů se nachází bezbariérová koupelna s WC, příjemný dřevěný nábytek, lednička a televize. Dva pokoje jsou plně uzpůsobeny potřebám imobilních návštěvníků. Můžete též zůstat ve vetším pokoji s kuchyňkou a ubytováním až pro 5 hostů. Balkón nad vodním biotopem, bezdrátové připojení k internetu.

Služby

Celý motel je koncipován jako moderní nízkoenergetická budova šetrná k životnímu prostředí. Pro stavbu byly použity přírodní materiály a kvalitní izolace, které společně s ekologickým vytápěním zajišťují pohodu po celý rok. Umístění na pokraji zámeckého parku na okraji města zaručuje klidný a nerušený spánek.

Parkování

Možnost pohodlného parkování aut přímo před pokojem.

Stravování

Snídaně 70,- Kč, děti 50,- Kč, možnost vlastního vaření.

Letní aktivity

Pro milovníky přírodních krás nabízí okolní rozsáhlé lesy s bohatstvím hub i borůvek. Nezdevastovaná příroda láka k pěším vycházkách či vyjížďkám na kole po značených cyklotrasách. K relaxaci slouží necelý kilometr vzdálené nově otevřené moderní koupaliště.

Celoroční aktivity

Největším lákadlem je 13 km vzdálené město Telč, které je pro svou historickou hodnotu zapsáno na seznamu Unesco. Dalším skvostem jsou renesanční Slavonice, v samotných Dačicíh můžete navštívit zámek i s jeho nádherným parkem, přímo sousedícím s naším motelem.

Letní sezóna

Bezbariérový pokoj [2/1] - 450,- Kč/osoba/noc
Pokoj [2/1] - 450,- Kč/osoba/noc
Pokoj s kuchyňkou [2/3] - 1050,- Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

Bezbariérový pokoj [2/1] - 350,- Kč/osoba/noc
Pokoj [2/1] - 350,- Kč/osoba/noc
Pokoj s kuchyňkou [2/3] - 900,- Kč/osoba/noc

Mimo sezónu

Bezbariérový pokoj [2/1] - 350,- Kč/osoba/noc
Pokoj [2/1] - 350,- Kč/osoba/noc
Pokoj s kuchyňkou [2/3] - 900,- Kč/osoba/noc

Ceny stravování

Snídaně - 70,- Kč, dítě 50,-Kč


Kontakt Motel Dačice Motel Dačice levné ubytování Dačice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti