Pivovarský Penzion Chýně

na Penziony.cz
od roku 2014
Hlavní 628, Chýně
Kapacita: 46 osob
Cena: 450 - 550 Kč
min. delka 1 den



V našem penzionu nabízíme ubytování 10 minut od Prahy (metro Zličín) za super cenu. Ubytování hostů probíhá do 19 hodin, dále dle dohody.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion najdete v okrese Praha západ ve vsi Chýně, nedaleko od metra Zličín. Autem se dostanete od nás do centra Prahy přibližně za půl hodiny a hromadnou dopravou za 50 minut. K zaparkování vašeho vozu můžete využít oplocené parkoviště, monitorované průmyslovými kamerami. Hromadná doprava jezdí přibližně od půl šesté ráno, do půl dvanácté večer. Taxislužba vás k nám z centra doveze přibližně za 500 Kč.

Vybavení objektu

V objektu je zdarma k dispozici internet prostřednictvím sítě wi-fi. Parkovat lze na oploceném, kamerami monitorovaném parkovišti přímo za objektem.Tělesně postižení mohou využít náš bezbariérový pokoj. Ve stejném objektu najdete restauraci a pivovarskou krčmu, kde se můžete dobře najíst a ochutnat pivo z minipivovaru.

Pokoje

K dispozici máme 17 pokojů, z toho 1 jednolůžkový, 11 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 4 čtyřlůžkové. Čtyřlůžkové pokoje jsou vždy rozděleny na 2 dvojlůžkové se společnou předsíňkou a koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny novou koupelnou se sprchovým koutem a velkým zrcadlem se zásuvkou. Na každém pokoji najdete několik elektrických zásuvek, skříně s dostatkem prostoru pro vaše věci, lampičku a nočním stolkem, stůl a židle.

Služby

Pro naše hosty nabízíme Wi-fi zdarma po celém objektu, parkování na oploceném parkovišti za objektem, snídaně přímo v penzionu a možnosti využití konferenční místnosti přímo v penzionu.

Parkování

Parkovat lze přímo za objektem na oploceném a kamerami monitorovaném parkovišti. Parkování je pro naše zdarma.

Stravování

Snídaně podáváme každé ráno přímo v penzionu Na obědy a večeře lze využít pivovarskou restauraci nebo krčmu ve stejném objektu.

Letní aktivity

V obci jsou dva rybníky – Bašta s písečnou pláží, s možností koupání a Strahovský. Další, vzdálenější rybník po proudu je Břevský, místo oblíbené na výlety. Vzdálenějším cílem (18 km) je hrad Karlštejn, 20 km vzdálený je turisty též oblíbený hrad Okoř. Milovníkům nevšedních zážitků můžeme doporučit paintball v bývalých kasárnách Hájek, vzdálených asi 3 km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena 450 Kč je bez snídaně a 550 Kč se snídaní.


Kontakt Pivovarský Penzion Chýně Pivovarský Penzion Chýně levné ubytování Chýně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti