Residence Muzeum vltavínů

Panská 19, Český Krumlov
Cena: 1500 - 2000 KčUbytování v Českém Krumlově přímo v centru Bydlete v srdci Českého Krumlova Díky výborné poloze Residence Muzeum vltavínů máte v pohodlné pěší vzdálenosti všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova. Můžete se projít historickými uličkami města a nechat se zlákat nabídkou restauračních zařízení a kaváren, které se v těsné blízkosti hotelu nachází. Některé z našich apartmánů nabízejí přímý výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov. Vychutnejte si pohodlí jako doma Residence disponuje třemi dvoulůžkovými a čtyřmi čtyřlůžkovými apartmány. Každý apartmán je komfortně zařízen tak, abyste si ubytování v Českém Krumlově vychutnali. Obývací část disponuje pohodlnou pohovkou se satelitní LCD TV, jídelní část poskytuje kompletně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem. Nechybí zde prostorná koupelna, dostatek úložného prostoru a Wi-Fi připojení. Historická atmosféra hotelu V horních patrech budovy nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v luxusně vybavených apartmánech, které jsou zařízené v historickém či moderním stylu. Historická budova Residence je kulturní památkou a byla rekonstruována velmi šetrně, aby si zachovala svůj neopakovatelný ráz. Doporučujeme Vám navštívit Muzeum vltavínů, které se nachází v přízemí naší budovy. Mějte vše blízko 20 metrů od ubytování sídlí informační centrum, kde Vám poskytnou všechny turisticky zajímavé informace. V pohodlné pěší vzdálenosti od našeho hotelu se nachází Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, pivovar Eggenberg, fotografické muzeum Atelier Seidel a mnohé další.

Zimní sezóna

ZIMNÍ POBYTOVÝ BALÍČEK
Ubytování v Českém Krumlově na dvě noci v apartmánu pro dvě nebo čtyři osoby, snídaně, vstupné do Muzea vltavínů, káva a čaj, Wi-fi připojení na internet, možnost dárkového voucheru.

OBSAH POBYTOVÉHO BALÍČKU:

Ubytování na dvě noci v apartmánu pro dvě nebo čtyři osoby dle vlastního výběru
Snídaně v pohodlí Vašeho apartmánu
Vstup do Muzea Vltavínů pro všechny ubytované
30% sleva na nákup šperků v Muzeu Vltavínů
Vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu
Káva a čaj k dispozici v apartmánu
Mapa s největšími zajímavostmi ve městě
Rádi Vám vystavíme dárkový voucher
CENY BALÍČKU:

Apartmán pro dvě osoby dle vlastního výběru
2 298 Kč za pobyt

Apartmán pro čtyři osoby dle vlastního výběru
3 998 Kč za pobyt


Kontakt Residence Muzeum vltavínů Residence Muzeum vltavínů levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti