Hotýlek a hospoda U Malého Vítka

Radniční 27, Český Krumlov
Kapacita: 45 osob
Cena: 1250 - 2100 Kč
min. delka 1 denDovolte abychom Vám představili " Hotýlek U Malého Vítka“, který je umístěn v srdci historického centra Českého Krumlova.

Umístění a dostupnost objektu

Najdete nás v Radniční ulici, která je spojnicí vnitřního města s podzámčím nazývaném Latrán, cca 20 metrů pod náměstím.

Vybavení objektu

Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny, jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Vývoj všech tří objektů spolu více či méně v různých obdobích souvisel. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673.

Pokoje

Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Nabízíme standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů De luxe je umístěna vana v prostoru originálního interiéru. Bohužel k vybavení pokoje zatím nepatří televize či minibar.

Služby

U recepce bezplatné připojení ADSL wifi. Trezor na recepci. Možnost zajištění půjčení raftu, jízda na koni. Pro skupiny od 8mi osob prohlídka zámku.

Parkování

Jelikož je hotel v historickém centru města, je probém s parkováním. Pro naše hosty máme zajištěné parkování v areálu místního pivovaru Eggenberg, který je cca 5 min. chůze od hotelu. Parkování je na druhém nádvoří pivovaru, které je ze všech stran uzavřeno. Zde je stálá služba. Příjezd k hotelu pro vyložení zavazadel je možný.

Stravování

V hotýlku je členitá restaurace s celkovou kapacitou 70 osob, skládající se z jídelního sálu, výčepu, vinárny a kavárny. Pro návštěvníky je též připraven Rytířský salonek s krbem. V létě je k dispozici terasa s 50-ti místy k sezení, kde pořádáme různé kulturní pořady pro malé i velké návštěvníky.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj - 1 050,- Kč / pokoj a noc
Dvoulůžkový pokoj standart - 1 500,- Kč / pokoj a noc
Dvoulůžkový pokoj De Luxe - 2 100,- Kč / pokoj a noc
Třílůžkový pokoj - 2 200,- Kč / pokoj a noc
Čtyřlůžkový pokoj - 2 700,- Kč / pokoj a noc

Čtyřlůžkový pokoj, dvě ložnice spol.koupelna - 2 700,- Kč / pokoj a noc

Mimo sezónu

Jednolůžkový pokoj - 890,- Kč / pokoj a noc
Dvoulůžkový pokoj standart - 1 250,- Kč / pokoj a noc
Dvoulůžkový pokoj De Luxe - 1 800,- Kč / pokoj a noc
Třílůžkový pokoj - 1 900,- Kč / pokoj a noc
Čtyřlůžkový pokoj - 2 300,- Kč / pokoj a noc
Čtyřlůžkový pokoj, dvě ložnice spol.koupelna - 2 300,- Kč / pokoj a noc

Slevy

Slevy pro rodiny s dětmi. Děti do 3 let zdarma a sleva pro děti do 10ti let.
Při pobytu delším jak 3 dny 10% sleva z celkové ceny pobytu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Uvedené ceny zahrnují: snídani, DPH, místní poplatky a parkování v areálu pivovaru Eggenberg, který je cca 5 - 10 minut chůze od hotelu a kde je stálá služba.


Kontakt Hotýlek a hospoda U Malého Vítka Hotýlek a hospoda U Malého Vítka levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti