Penzion Krásné Údolí

Spojovací 187, Český Krumlov
Kapacita: 20 osob
Cena: 995 - 2495 Kč
min. delka 1 denVkusně a komfortně zařízený pension - hotel Krásné Údolí z konce 16.století nabízí neopakovatelnou atmosféru v pohádkově romantických pokojích v Českém Krumlově. Každému pokoji vévodí jméno dámy, každý pokoj má svůj příběh tak jako dům sám. Dýchne tu na vás atmosféra dávných dob, časů romantických hrdinů, statečných mužů a krásných žen. Právě krásné ženy (Eleonora, Josefína, Viktorie, Kateřina, Alžběta, Magdalena a Rozálie) nás inspirovali k vytvoření příběhů, z nichž každý tu má své místo. Přenesou vás do časů královského lesku a pravé šlechtické cti. Jména našich dam nejsou smyšlená. Opravdu zde žily a jejich osudy jsou natrvalo vryty do každého koutu tohoto domu. Naše pokoje, pojmenované po krásných dámách, dostaly novou tvář. A když říkáme tvář,myslíme to doslova. V těchto okamžicích Eleonora, Josefína, Viktorie, Kateřina,Alžběta, Magdalena i Rozálie mají svou vlastní podobu. Vdechli jsme život nositelkám těchto krásných jmen a Vy máte tu čest seznámit se s kráskou z minulosti. Ve zdech tohoto domu je vepsán velký příběh, jehož součástí se stáváte i Vy! Příběh Váš i ženy z dob dávno minulých se spojí v jedno. Současnost s minulostí si podají ruce a přímo před Vašima očima se odehraje příběh plný... čeho vlastně ? Lásky? Vzpoury? Nezkrotnosti? Tajemna? Nechte ducha krásné dámy zabrnkat Vám na struny fantazie. Zadívejte se do jejích krásných uhrančivých očí a vdechněte jí a jejímu příběhu život. Vymyslete pro ní krásný romantický životní příběh, který si podle Vás zaslouží a který se stane i díky Vám, Vaší fantazii, jejím osudem. Staňte se součástí naší hry s minulostí. Nechme společně vstoupit minulost do našich životů. Bez minulosti není přítomnost a bez přítomnosti není budoucnost.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází blízko centra města Český Krumlov.

Vybavení objektu

Snídaňová restaurace, zahrádka pro příjemné posezení.

Pokoje

Pension nabízí 20 lůžek v 7 komfortně zařízených pokojích. K dispozici je WIFi internet zdarma, na každém pokoji sejf pro uschování cenností, TV a DVD. Koupelna a WC na každém pokoji. Pokoj Magdalena má koupelnu s vanou.

Služby

Naší specialitou je snídaně do postele . Nabízíme bohatý výběr teplých i studených nápojů a občerstvení.

Parkování

Parkování u penzionu na našem pozemku.

Stravování

Snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Posnídat můžete ve snídaňové restauraci ,nebo na zahrádce u pensionu. Doneseme Vám ji i do postele za příplatek 100,- kč.

Letní aktivity

Možnost půjčení lodí a kol. Památky: Historické centrum města Český Krumlov, Hrad Rožmberk, Klášter Vyšší Brod, Klášter Zlatá koruna, hvězdárna Kleť, nádrž Lipno.

Zimní aktivity

Historické město Český Krumlov.

Celoroční aktivity

Český Krumlov je vyhlášen otáčivým hledištěm, barokním divadlem , zámkem a řadou dalších významných památek. Tenisové centrum, sportovní hala, bowling, hospůdky, vinárny.

Celoroční ceny

cena za 1 osobu na pokoji : 995,- Kč
cena za 2 osoby na pokoji :1 495,- Kč
cena za 3 osoby na pokoji :2 245,- Kč
cena za 4 osoby na pokoji :2 695,- Kč

Ceny stravování

Snídaně : 120,- Kč/osobu a den


Kontakt Penzion Krásné Údolí Penzion Krásné Údolí levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti