Pension Oto

Dělnická 154, Český Krumlov
Kapacita: 8 osob
Cena: 400 - 450 Kč
min. delka 1 denPension Oto se nachází na atraktivním místě v původní zástavbě „Starý Plešivec“ s kouzelnými výhledy na panorama Starého města a řeku Vltavu. Je umístěn v nově vybudované půdní vestavbě historického domu u vstupu do UNESCO centra města Český Krumlov. Ubytování zde s oblibou využívají návštěvníci Otáčivého hlediště, které se nachází nedaleko od penzionu. Penzion je kompletně vybaven novým nábytkem a novým zařízením.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází přímo u vstupu do historického centra, od náměstí cca 300 m (do 7 min chůze). Pension je dostupný autem, parkování na vyhrazeném parkovišti přímo u penzionu. Najdete nás velmi snadno. Projíždíte Českým Krumlovem po hlavní komunikaci "Objížďková" směrem na Rožmberk. V okamžiku, kdy přejíždíte most přes řeku Vltavu, zpomalte a podívejte se směrem do zástavby na pravé straně. Uvidíte oranžový štít s dobře viditelným nápisem PENSION OTO (viz foto). Pension je velmi dobře osvětlen, takže cestu snadno naleznete i za tmy.

Vybavení objektu

Společná kuchyňka slouží současně jako jídelna pro návštěvníky pensionu. Je vybavena elektrickým vařičem, ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a překapávačem kávy. Je zde rovněž potřebné vybavení pro stolování. K dispozici je klientům instantní káva, černá káva, černé a zelené čaje. Snídaně jsou poskytovány zvlášt´, klienti se mohou stravovat samostatně dle vlastní potřeby. Jídelna má oddělené jídelní stoly pro každý pokoj.

Pokoje

V penzionu se nachází 3 pokoje a společná kuchyňka s jídelnou. Každý pokoj má vlastní televizi, satelitní přijímač, ADSL připojení na internet a sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je současně i Wi-fi internet připojení.

Parkování

Privátní parking pro 3 automobily přímo u penzionu. Parkoviště je osvětleno.

Stravování

V těsném okolí penzionu se do vzdálenosti 200 m se nachází několik restaurací a obchodů s potravinami. Snídaně lze za příplatek objednat přímo v penzionu.

Celoroční aktivity

Prohlídky historického centra s průvodcem

Celoroční ceny

snídaně : příplatek 100 Kč/osoba

Letní sezóna

01.04 - 31.10.
Dvoulůžkový pokoj - 1 nebo 2 noci: 900 Kč/pokoj
3 noci a více: 800 Kč/pokoj
Třílůžkový pokoj (3 osoby) - 1 nebo 2 noci: 1 200 Kč/pokoj
3 noci a více: 1 000 Kč/pokoj
Třílůžkový pokoj s přistýlkou (4 osoby) - 1 nebo 2 noci: 1 500 Kč
3 noci a více :1 200 Kč

Zimní sezóna

01.11 - 31.03.
Dvoulůžkový pokoj - 1 nebo 2 noci: 800 Kč/pokoj
3 noci a více: 700 Kč/pokoj
Třílůžkový pokoj (3 osoby) - 1 nebo 2 noci: 1 100 Kč/pokoj
3 noci a více: 900 Kč/pokoj
Třílůžkový pokoj s přistýlkou (4 osoby) - 1 nebo 2 noci: 1 400 Kč
3 noci a více :1 100 Kč


Kontakt Pension Oto Pension Oto levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti