Pension Galko

Široká 53, Český Krumlov
Kapacita: 34 osob
Cena: 500 - 700 Kč
min. delka 1 denPension Galko - apartmány Galko Atraktivní ubytování za rozumnou cenu v centru Českého Krumlova.Ubytování je ideální pro dvojice, rodiny a skupiny.

Umístění a dostupnost objektu

Pension - apartmány Galko se nachází v historickém centru Českého Krumlova v ulici Kájovská 63 a Široká 53, cca 100 metrů od náměstí. K pensionu se pohodlně dostanete autem, pěšky od vlaku nebo autobusu.

Vybavení objektu

Jedná se o dvoulůžkové pokoje a sedm bytů - apartmánů. Dva podkrovní apartmány jsou mezonetové, všechny apartmány jsou vybaveny kompletní kuchyní se zařízením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, příbory atd.). Všechy pokoje, apartmány jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou, televizí a internet wifi sítí.

Pokoje

Všechy pokoje, apartmány jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou s fénem, televizí a internet wifi sítí, apartmány pak zařízenou kuchyní. Dvoulůžkové pokoje mají k dispozici společnou kuchyňku s lednicí, rychlovarnou konvicí a toustovačem. Objekt Kájovská 63 disponuje 4 apartmány s celkovou kapacitou 16-ti lůžek. Objekt Široká 53 disponuje dvěmi dvoulůžkovými pokoji a třemi apartmány s celkovou kapacitou 18-ti lůžek.. Ubytování je ideální pro dvojice rodiny a skupiny.

Služby

Pro cyklisty máme připravenou úschovnu kol v sousedním domě a dle domluvy i průvodce po krásách Českokrumlovska.

Parkování

V ceně ubytování je povolení k vjezdu do centra města pro vyložení a naložení cestovních potřeb. Vlastní parkoviště za poplatek.

Stravování

V centru Českého Krumlova se nachází bezpočet restaurací, barů či kaváren.

Letní aktivity

Využijte pestré nabídky sportovních zařízení a půjčoven sportovních a turistických potřeb ke strávení aktivní dovolené či volného času v malebném prostředí města Český Krumlov a jeho okolí.

Zimní aktivity

Nabízí se využití kombinace ubytování v Českém Krumlově a blízkost lyžařských center Kramolín na Lipně, rakouského Ski region Hochficht, Sternstein Lifte Bad Leofelden či běžeckého areálu Nordisches Zentrum Schöneben.

Celoroční aktivity

Český Krumlov je městem kultury a umění, jedinečných památek a neopakovatelné atmosféry. Město Český Krumlov je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů v České republice. V roce 1992 bylo centrum města Český Krumlov zapsáno na seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zveme Vás na atraktivní prohlídku Zámku, výstavy v galerii Egon Schiele, koncerty Mezinárodního hudební festivalu, představení na otáčivém hledišti Český Krumlov či plavbu po Vltavě nebo prohlídku grafitového dolu Český Krumlov...

Letní sezóna

2 osoby v apartmánu 1400Kč
3 osoby v apartmánu 2100Kč
4 osoby a více á 700Kč osoba
1 osoba na pokoji 900Kč
2 osoby na pokoji 1200Kč

Zimní sezóna

2 osoby v apartmánu 1000Kč
3 osoby v apartmánu 1500Kč
4 osoby a více á 500Kč osoba
1 osoba na pokoji 675Kč
2 osoby na pokoji 900Kč

Mimo sezónu

2 osoby v apartmánu 1200Kč
3 osoby v apartmánu 1800Kč
4 osoby a více á 600Kč osoba
1 osoba na pokoji 750Kč
2 osoby na pokoji 1000Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Aktuální ceník a slevy www.galko-ck.cz


Kontakt Pension Galko Pension Galko levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti