Hotel Švamberský dům

Soukenická 35, Český Krumlov
Kapacita: 18 osob
Cena: 1250 - 2000 Kč
min. delka 1 denStylový rodinný hotel se nachází v samém centru Českého Krumlove těsně pod náměstím, v citlivě zrekonstruovaném objektu z 15. století. Nabízíme příjemné a cenpvě zajímavé ubytování ve velmi prostorných pokojích či v romantických půdních apartmánech s původními dochovanými středověkými stropy. Všechny pokoje jsou s příslušenstvím, některé mají výhled na zámek.

Umístění a dostupnost objektu

Náš hotel se nachází v Soukenické ulici, pod hlavním českokrumlovským náměstím, a tvoří tak ideální základnu pro toulky romantickým Českým Krumlovem. Ubytovaní hoteloví hosté mohou vjet automobilem přímo do města k hotelu . Po ubytování a odnosu zavazadel nabízíme pro automobily parkování na hlídaném parkovišti cca. 10 min. od hotelu.

Vybavení objektu

Všechny pokoje a půdní apartmány mají vlastní příslušenství (WC, sprchövý kout nebo vana se sprchou). V prostorných pokojích najdete dostatek odkládacího prostoru, skříní i místa a nábytku k posezení. Součástí hotelu je přízemní restaurace, která se specializuje na krajové a české speciality. Je zde možnost posedět u ohně či v létě na příjemné terásce.

Pokoje

Všechny pokoje a půdní apartmány mají vlastní příslušenství (WC, sprchövý kout nebo vana se sprchou). V prostorných pokojích najdete dostatek odkládacího prostoru, skříní i místa a nábytku k posezení. Naší chloubou jsou překrásné apartmány s původními dochovanými středověkými trámy.

Služby

Ubytování Stravovací služby (Celodenní)

Parkování

Ano, za poplatek 200 Kč na den na nedalekém hlídaném parkovišti (cca. 10 min. chůze)

Stravování

Součástí ubytování je snídaně podávaná formou švédských stolů. Dále naše plně vybavená restaurace nabízí veškeré další stravovací slubžby.

Letní aktivity

Prohlídka Českého Krumlova (zapsáno v seznamu UNESCO) Prohlídka zámku a zámecké zahrady Koupání a další vodní aktivity (např. plachtění) na vodní nádrži Lipno - cca. 20 km

Zimní aktivity

Prohlídka Českého Krumlova (zapsáno v seznamu UNESCO) Lyžování na Šumavě

Celoroční aktivity

Prohlídka Českého Krumlova (zapsáno v seznamu UNESCO) Prohlídka zámku a zámecké zahrady Výlety po okolí (Šumava, kláštery Zlatá Koruna a Vyšší Brod)

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj - 1700 Kč za den (2 osoby)
Apartmán - 2000 Kč za den (2 osoby)
Přistýlka - 500 Kč za přistýlku
Děti do 2 let zdarma

Mimo sezónu

Mimo sezóna:

termín: 1.11.2010-23.12.2010
termín: 11.1.2011 - 31.3.2011
Cena dvoulůžkového pokoje 999,-/noc
Cena apartmá 1250,-/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na apartmánech jsou možné až 2 přistýlky.
NA dvoulůžkových pokojích je možná max. 1 přistýlka.
Všechny ceny zahrnují místní poplatky, DPH a snídani.


Kontakt Hotel Švamberský dům Hotel Švamberský dům levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti