Penzion Ovčárna

na Penziony.cz
od roku 2016
Šanov 73, Červená Voda
Kapacita: 32 osob
Cena: 490 - 800 Kč
min. delka 1 denPenzion Ovčárna se nachází ve vesnici Šanov - Červená Voda a nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami a dva dvoulůžkové apartmány typu 1+kk s přistýlkami a s vlastní kuchyní. Pro dvojlůžkové pokoje je společná kuchyně v patře. Dále je součástí penzionu nekuřácký bar a vinárna, lyžárna s moderními vysoušeči lyžařských bot, parkoviště pro 8 osobních automobilů, altán s krbem a grilem, venkovní bazén se zastřešením a sauna, včetně možnosti garážového parkování motocyklů a kol v elektronicky zabezpečené garáži. WI-FI pokrytí celého objektu je samozřejmostí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v malebné lokalitě, která je obklopená horami: na jihozápadě ji tvoří výběžek Orlických hor Bukovohorská hornatina s nejvyšší horou Suchým vrchem (995 m), na jihovýchodě výběžek Hanušovické vrchoviny Jeřáb (1003 m) - předhůří Hrubého Jeseníku a na severovýchodě masiv Králického Sněžníku (1424 m), který je po Krkonoších a Jeseníkách třetím nejvyšším pohořím v České republice.

Vybavení objektu

6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami a dva dvoulůžkové apartmány typu 1+kk s přistýlkami a s vlastní kuchyní. Pro dvojlůžkové apartmány bez kuchyně je společná kuchyně v patře. Dále je součástí penzionu nekuřácký bar a vinárna, lyžárna s moderními vysoušeči lyžařských bot, parkoviště pro 8 osobních automobilů, altán s krbem a grilem, venkovní bazén se zastřešením a sauna, včetně možnosti garážového parkování motocyklů a kol v elektronicky zabezpečené garáži. WI-FI pokrytí celého objektu je samozřejmostí.

Parkování

Pro 8 osobních aut

Stravování

Vlastní vaření v kuchyních.

Letní aktivity

Významnou kulturní památkou je Hora Matky Boží s klášterem - tradiční poutní místo Králík, která svou historií, architekturou a interiérem přitahuje řadu let turisty nejen z naší vlasti, ale i ze zahraničí. V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku. Zábava pro celou rodinu : www.dolnimorava.cz !

Zimní aktivity

Lyžařský vlek 2 min. od penzionu (délka 500 m s převýšením 130 m), běžecké tratě v okolí, lyžařské středisko Buková Hora (10 min. autem),Čenkovice (15 min autem), Dolní Morava (15 min autem)

Slevy

Individuálně po dohodě


Kontakt Penzion Ovčárna Penzion Ovčárna levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti