Restaurace a penzion Plánička

Černá v Pošumaví-Plánička 17, Černá v Pošumaví
Kapacita: 27 bez přistýlek osob
Cena: 940 - 2400 Kč
min. delka 1 denNově postavený penzion rodinného typu na místě bývalé zemědělské usedlosti, v nezastavěné části Lipenského regionu. V penzionu je vlastní restaurace s domácí českou kuchyní. K dispozici je i prosluněná venkovní terasa.

Umístění a dostupnost objektu

Zhruba v polovině délky lipenské přehradní nádrže, výborné výchozí místo pro cykloturistické výlety a houbaření. 100% samota, nejbližší stavení vzdálené cca300m. Přesně jak se říká ,, Na samotě u lesa " Dostanete se k nám po okresní silnice vedoucí z Černé v Pošumaví na Frymburk. Pro hosty přepravující se autobusem nebo vlakem si na nádraží rádi dojedeme.

Vybavení objektu

Penzion je dvojpodlažní s podkrovím, je nově postaven ve venkovském stylu. V interiéru jsou dřevěné podlahy, místnosti jsou vybaveny postelemi ze smrkového dřeva a kvalitními matracemi. Restaurace je rovněž stylová, kámen, dřevo otevřený krb, barpult s výčepem. Zahrada je udržovaná, vybavena trampolínou, houpačkou se skluzavkou pro nejmenší. Na zahradě je umístěn zahradní vyhřívaný bazén a sprcha. V penzionu je k dispozici suchá sauna. Penzion má vlastní vodní zdroj hl. 50m, který zajišťuje kvalitní pitnou vodu bez chemických přísad.

Pokoje

V prvním nadzemním podlaží se nachází 4 dvojlůžkové pokoje a jeden třílůžkový ve standardním vybavení s vlastním WC a koupelnou. V druhém nadzemním podlaží - podkroví jsou dvě rodinná apartmá o dvou místnostech rozdělených předsíní, 4 lůžka každé, v jedné z nich je vždy plně vybavená kuchyňská linka. Jedno apartmá má koupelnu s vanou, druhé se sprchovým koutem. Obě mají vlastní WC. Dále se v podkroví nachází dvě podkrovní studia LUX, také s kuchyňskými kouty. Všechny ubytovací prostory mají svá WC a koupelny se sprchami.

Služby

Penzion disponuje vlastním mikrobusem pro 8 osob . Organizujeme výlety do okolí , cyklovýlety , vodácké výpravy na Vltavu, v zimě lyžařské jednodenní výpravy do Alp - Hinterstoder pohodlně za 2 hodiny jízdy. Pohraniční lyžařská střediska Hochficht nebo Steyrstein do hodiny. Thermální lázně Bad Fussing u Pasova, vše s průvodcem.

Parkování

Parkoviště se nachází pod okny penzionu - zdarma, parkoviště je střežené kamerovým systémem. Na kola a drahé motorky poskytujeme garáž.

Stravování

Restaurace v přízemí, vaříme klasickou českou kuchyni, k mání jsou i dary moře. Pro ubytované připravujeme polopenze.

Letní aktivity

Vodní sporty v nedalekých pobřežních centrech, cykloturistika (mnoho nových stezek okolo celé přehrady, propojené s Rakouskou stranou) houbaření

Zimní aktivity

Jako každý rok pro naše hosty připravujeme akci ,, SPANÍ u NÁS - LYŽOVÁNÍ v RAKOUSKU " Akce obsahuje lyžařský balíček : ubytování s polopenzí a zlevněným skipasem v rakouském příhraničním zimním středisku HOCHFICHT. Balíček obsahuje i dopravu naším skibusem a průvodcem, který vám je po celý den k dispozici přímo ve středisku pro případ nouze. Naší dopravu a průvodce můžete klidně odmítnout, potom následuje sleva v ceně balíčku. Přímo ve středisku Hochficht zajišťujeme i lyžařský servis a půjčovnu vybavení u firmy INTERSPORT RENT. K nám můžete přijet lyžovat i bez lyží. Pro začátečníky máme k dispozici i instruktora lyžování a snowboardingu. U nás je na vše připraven profesionál ! Můžete se vždy na vše spolehnout, vaše spokojenost je náš cíl !

Celoroční aktivity

Vellness centrum Frymburk cca 6 Km Prohlídka historického centra a Státního zámku Český Krumlov.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nic není nemožné ! Ostatní na www.penzion-planicka.cz

Letní sezóna

dvojlůžkový pokoj - student : 940 Kč / noc
dvoulůžkový pokoj - standard : 1100 Kč / noc
třílůžkový pokoj standard : 1530 Kč / noc
rodinný apartmán, 2 místnosti
4 lůžka s kuchyňkou 2400 Kč / noc
podkrovní studio LUX s kuchyňkou : 1980 Kč / noc

Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu

Zimní sezóna


V zimní sezóně úspěšně organizujeme pobyty s lyžováním v Rakouském středisku HOCHFICHT. ( 21 km skvěle upravených sjezdovek střední obtížnosti )
Co to obnáší :
Ubytování s polopenzí u nás v penzionu, dopravu vlastním skibusem s průvodcem a lyžování na HOCHFICHTU se skipasem ve výrazné slevě.
Využití lyžařského instruktora, půjčovny špičkového lyžařského vybavení a profesionální servis opět ve slevách. Při individuální dopravě vlastním vozidlem vám skibus nebudeme účtovat.
Dále se dá lyžovat v Rakouském středisku Sternstein, Německém Mitterdorf, nebo v Českém areálu Lipno .
V okolí je strojně upravováno mnoho kilometrů běžkařských stop. Pro hodně náročné je doporučeno navštívit Rakouské sportcentrum Schóneben.
Ty nejnáročnější sportovní lyžaře rádi dovezeme vlastním mikrobusem do Alpského zimního střediska Hinterstoder. ( smluvní cena )
Když pravá zima ukáže svou pravou tvář, nedá se opomenout bruslení na zamrzlé hladině celé přehrady.
Mimo sezónu

Individuální ceny při delších pobytech dle cenové nabídky.

Ceny stravování

Ceny stravování jsou uvedeny v aktuálním jídelním lístku.

Polopenze pro dospělou osobu je + 160,- Kč / den
Polopenze pro dítě je + 120,- Kč / den
Cena obsahuje : denní polévku, hlavní jídlo, dezert nebo nápoj
Je možno si jídlo vybrat i z jídelního lístku, přičemž odečteme cenu polopenze.

Slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena saunování 1 osoba / hod 120,- Kč
Při týdenním pobytu 2 hod saunování zdarma.


Kontakt Restaurace a penzion Plánička Restaurace a penzion Plánička levné ubytování Černá v Pošumaví kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti