Chalupa Jana

Plánička 476, Černá v Pošumaví
Kapacita: 9 osob
Cena: 9450 - 12600 Kč
min. delka 7 dníKompletně vybavená rekreační chalupa pro 9 osob se nachází poblíž Lipenské nádrže, 2km od Černé v Pošumaví v obci Plánička č.p.476. Hostům poskytuje pobyt v příjemném prostředí okolní přírody, v létě koupání, krásné trasy pro pěší túry i cykloturistiku, možnost rybaření a houbaření. V okolí se nachází velké množství pamětihodností.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je přístupný po asfaltové silnici v obci Plánička, 2km od Černé v Pošumaví směrem na Frymburk.

Vybavení objektu

Sociální zařízení : V přízemí chalupy se nachází koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Ohřev vody bojlerem. Další samostatné WC s umyvadlem je v prvním patře. Vytápění : Velká ložnice v patře je vytápěna kamny na pevná paliva, dvojlůžková ložnice v patře a trojlůžková ložnice v přízemí jsou vytápěny elektrickým přímotopem a velká společenská místnost v přízemí je vytápěna kamny na pevná paliva, nebo krbem. V koupelně je též přímotop. Venkovní posezení: je možné buď kolem ohniště s možností grilování, u dřevěného stolu před chalupou, nebo u plastového stolu se slunečníkem.

Pokoje

Společenská místnost v přízemí objektu je vybavena prostorným gaučem, posezením pro 10 osob, plazmovou televizí, satelitem, rádiem a krbem. Kuchyň je vybavena ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, el. sporákem, varnou konvicí a veškerými kuchyňskými potřebami. V chodbě máme ještě jeden samostatný mrazák. V patře se nachází dvě ložnice. Jedna je 4-lůžková, vybavena dvěma samostatnými válendami a dvojlůžkem, nočními stolky, stolem se čtyřmi čalouněnými židlemi a skříní. Z ložnice je přístup na prostorný balkon. Druhá ložnice v patře je 2-lůžková s letištěm a nočními stolky, dvěma křesly, stolkem, skříní a komodou. V přízemí je 3-lůžková ložnice se třemi samostatnými lůžky, skříní, stolkem a dvěma křesílky.

Parkování

Přímo u chalupy se nacházejí 4 parkovací místa.

Stravování

V Černé v Pošumaví ( cca 2 km od chalupy) je jak obchod, tak i několik restaurací: Penzion U Honzy v Černé v Poš. 2,4 km; Restaurace Sen, Černá v Poš.26; Restaurace Racek, Černá v Poš. 69; Hospůdka na Terase, Černá v Poš. 46; Penzion Jitka, Jestřábí 13. Restaurace Plánička čp. 17, cca 0,07 km. Snídani a další jídla lze připravit v kuchyňce.

Letní aktivity

Koupání, houbaření, cykloturistika.

Celoroční aktivity

V okolí Lipenské nádrže je nespočet možností pro výlety, sport i zábavu. Z pamětihodností, které stojí za zhlédnutí uvádíme např. Hrad Vítkův Kámen, nejvýše položený hrad v ČR s výhledem na Lipno; Zámek Český Krumlov, druhý největší zámecký komplex spolu s historickým centrem (UNESCO), divadlo s otáčivým hledištěm; Hrad Rožmberk nad Vltavou; Klášter Vyšší Brod; Přírodní rezervace Čertova stěna... Kolem Lipna je vybudováno množství cyklotras, Černá - Horní Planá- Nová Pec; Nová Pec - Nové Údolí; Černá - Frymburk- Lipno Koupání : Vodní nádrž Lipno, aqvapark Frymburk, aqvapark Lipno, rybník Olšina Na Lipně lze navštívit Stezku korunami stromů s rozhlednou, nejdelší suchý tobogan v ČR, bobovou dráhu, stejně tak i v Černé v Pošumaví je dostatek atrakcí. Zajímavé jsou i lipenské převozy a Lodní doprava na Lipně.

Celoroční ceny

Cena za víkend mimo sezonu : 4 500,- Kč za chalupu

Letní sezóna

12 600 Kč/chalupu/týden (1.7.-30.8.)

Mimo sezónu

9 450,- Kč /chalupu/ týden ( 1.5.-30.6.; 1.9.-31.10.)


Kontakt Chalupa Jana Chalupa Jana levné ubytování Černá v Pošumaví kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti